Yüzünde sivilce olan insanlara nasıl davranırsınız?

tepkiniz ne olur kötü davranırmısınız?

Güncellemeler:
1ay ve yakışıklı olan erkege nasıl davranırsınız?

0|0
18|4

En İyi Kız Görüşü

• Cok sacma bir soru oda insan kime nasil davraniyorsam onada oyle davranirim farklimi davrancaz sadece yuzunde sivilce var diye

0|1
    0|0
    • 1ay

saçma ama sadce yorumlarınızı merak ettim

En İyi Erkek Görüşü

• ergenlik dönemi sivilce olmayan yer kalmamıştı yüzümde. herhalde zamanında teyzelerin "oyyyy, ayyyy ne kadarda tatlı buuuuuu mmmmuuuaahhhhh mmmmmmmmmmmmmjx şappppp şuppppp ohhhh" diye öpmelerinden ötürü oldu :D

ergenliği atlattıktan sonra eğer ki cilt altı bakterili kalmadıysa bir daha sivilce çıkmıyor ve normal insan'a dönülüyor yine :D

her neyse, benimkisi baya bir ağır geçmişti, psikolojim bozulduydu hatta.
    empati kurma özelliğim normalin biraz üzerinde olduğu için, böyle sivilceli ergenlerin ne hissettiğini veya onlarla konuşurken göz temasını kesip sivilcelere bakılmaması gerektiğini iyi bilirim. o nedenle sanki sadece gözlerden oluşan bir kafaymış gibi davranırım elimden geldiğince :P

0|1
    0|0
    • 1ay

YOK be o kadar yok bende sadece sag ve sol yüzümde var bir kaç tane o kadar 3 ay öncesinde bebk gibiydi aynen benide öperlerdi kaçrdım öptürmezdim :D

Kızlar Ne Diyor 17

• cldiyeye görünmesini tavsiye ederiz daha ne yapalım

0|1
    0|0
  • İnsan gibi

0|1
    0|0
  • Ergenlik sebebiyle normal miktarda cikana tamam ama her biri nohut kadar büyükse ve çok varsa doktora gitmediği için igrenirim çünkü dermansiz bir dert degil

0|1
    0|0
    • 1ay

yok be o kadar küçük 3 5 tane sag ve sol yanagımda var ama tedavim var şu an zaten

• Kotu davranmam tabi vücudun ürettiği bisey hic de asagilamam bazisinda şirin bile duruyor.

0|1
    0|0
  • Insan gibi davranirim

0|1
    0|0
  • Cok saçma bir soru bence insanin tipine gore yargilamak yerine tanimayi denemeli insanlar bence ilk izlenim tamam tipde olabilir ama bir cok arkadasimn cok yakisikli cocuklari karalterleri yuzunden red ettigini biliyorim

0|1
    0|0
    • 1ay

ben yakışıklıyım sadce 3 5 tane sivilce var bunun için yorumunuzu bekledim zaten sevdigim ve sevildigim kişiyle oturuyorum tanımaya çalışıom çok güzel bir kız ama dedigim gibi karakter ve zeka önemli benim için :D

• 1ay

Neden?

• 1ay

merak ettim

• Ne olacak ki yüzünde sivilcesi olunca, kalıcı değil sonuçta.

0|1
    0|0
    • 1ay

dogru tedavi görüom zaten

• Normal davranırım

0|1
    0|0
  • normal davranırım herkese davrandığım gibi

0|1
    0|0
  • O sivilceler geciyor

0|1
    0|0
  • normal davranirim nasil davranicam

0|1
    0|0
  • Nornal davranirim

0|1
    0|0
  • Ne alakası var insan olsun iyi olsun

0|1
    0|0
  • zoretanin kullanmasını tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • 1ay

acnegen kulanıom aynısı zaten

• 1ay

geçer o zaman sabret

• 1ay

zman cok ama takmıom zaten baya kız arkdaşlarım var baya sammiyiz

• Herkese nasıl davranıyorsam öyle davranırım

0|1
    0|0
  • Çok saçma bir soru bu

0|1
    0|0
    • 1ay

SADCE yorumlarınızı bilmek istedim

• Olabilir; de benim hoşuma gitmiyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende aynı sorundan muzdaribim geçince geçiyo sonra tekrar çıkıyo sinir bozucu kalıcı olarak geçmiyor. : benim için dış görünüşün bir önemi yok...

0|1
    0|0
    • 1ay

benim cok kız arkadaşım var sevgilimde var çok güzel kız hemde şu an aynı sınıfta yan yana oturuyoz hiç bir sorunum yok merak ettigim dışardan birinin görüşü

• 1ay

Hayırdır birader geçmiş olsun. Anladım benim görüşlerimde budur.

• 1ay

eyvlh :D

• geçer geçer büyünce geçer. Ergenlikde çıkar sonra gider onlar.

0|1
    0|0
    • 1ay

Sırf ergenlikte de değil bazıları 30 yaşında hala sivilceli oluyor aşırı yağ yemekten kaynaklaniyor sanirim

• İki yüzlü olmasında, sivilceli olması bişey değiştirmez normal davranırım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...