Cennet annelerin ayakları altındaysa şimdiki kızlar neden onun bunun altında?

Cennet annelerin altındaysa şimdiki kızlar (yüzde 80) yani geleceğin anne adayları neden onun bunun altında! !!!
Yüzde 20 lik kısım her ne kadar sayınız az olsa da helal olsun size. ...

Güncellemeler:
1ay Güncel. ...
1ay Güncelleme

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• haklısında arkadaş pekiya babalar gelecegin anne adaylari milletin altina giriyorda gelecegin babalari. ne yapiyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Kızlara yaptığım yorumlara bak o baba adayları 80lik kesime tecavüzetmiyor herşey kızların elinde sahip çıkacak namusuna

• 1ay

Nasıl anlamak istiyorsaniz öyle olsun. Ben ne demek istediğimi gayet iyi acikladm...

• 1ay

zaten ilk gorusume bakarsaniz bu konuda size hak verdiğimi anlarsıniz siz benim ne demek istedigimi anlamamissiniz...

En İyi Erkek Görüşü

• Namus kavra mı biteli çok oldu her iki taraf bitirdi sagolsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yüzde sekseni korudugumdan değil de altına alana laf yok girene neden var?

0|0
    0|0
    • 1ay

Yüzde 80 ne tecavüz etmiyorlar onlar sahip çıksın dünden razı olmasın alan kısmı da ortadan kalkar

• 1ay

Milletin Iffeti kimseyi ilgilendirmez sen yüzde yirmilik kısma bak ve sus bence.

• 1ay

Sende yüzde 80 lik kısma bak sus

• Geleceğin babalarını sorgulamıyorsun da neden sadece annelerini sorguluyorsun?

0|0
    0|0
    • 1ay

Herşey kızlarda bitiyor eğer o kızlar dünden razi olmasa yatmaya herkes haddini bilir. Yüzde 80 lik kesime tecavüz etmiyorlar herhalde ortada kendi istemi var

• 1ay

Herkes haddini bilir? Damacanalar çocuklar eşekler filan da mı rahat durmuyor? Yaa bırakın şu boş muhabbetleri.

• 1ay

Acin mı var bilmiyorum ama anlamak istemiyorsun

Erkekler Ne Diyor 2

• Cennet annelerin ayakları altından kasıt siz her kadının cennete gideceğini mi sanıyorsunuz yoksa? O kadınlığın ne kadar önemli ve değerli olduğunu göstermek için söylenmiş.

1|0
    0|0
  • Her koyun kendi bacagindan asilir maalesef genellememek gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...