İslamciligin hala bir ütopya olduğunu gormuyor musunuz?

Turkiye yerine ermenistani destekleyen iran ermeni soykırımını kabul eden Filistin pkkya yardım eden Suriye İngiliz lawrancelerin kurduğu Suudi arabistan mısır yönetim. leri sermayeleri batı ellerinde gezen katar Kuveyt ve urdun yani İslam birliğini bunlarlami kuracağız şimdi? 1. Dünya savaşında bir kere sirtimizdan vurdulardi tekrarmi sirtimiz kasiniyor? Üretmeyen bilimden uzak olan ustelik yobaz olan bu ülkelerle mi dünyaya hükümedexegiz?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Yıllardır İslamcılığın, ümmetçiliğin ülkeyi bölünmenin eşiğine getirdiğini görmüyor göremiyorlar. Hadi herşeyi geçtim medeni ülkelerin seviyesinde olabilmek için medeni ülkeler hedef alınır bunu herkes bilir.
    Bugüne kadar İslam ülkelerini takip ederek teknoloji, fen ve bilimde dünya lideri olmuş bir ülke duyulmamışken bunu arzu edenlerin yaptığı havanda su dövmekten ibarettir.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ütopyaydı gerçek oldu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aldı suriyeleri soktu götümüze mk her yerdeler kalıp savaşmak yerine kaçıp geldiler buraya ıy nefret ediyorum onlardan ya. Bence de dini bırakıp adam gibi laik olmalısın ki yükselsin ülken öyle kuran allah diyerek olmuyor o işler. Bende zamanında çok inançlıydım faydasını hiç görmedim ne hikmetse artık inançsılığı oynuyorum

0|0
    0|0
  • goremezler at gozlugu

0|0
    0|0
  • İlk İslam ülkesi Türkiyedirr. Türkiye yok olursa İslamiyet'te biter bencee.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...