Çirkin olup kendini güzel sanan türk kızları neden böyle?

Arkadaşlar bu tipler çirkinliğin dibine vurmuş olup bide kendini güzel sanıyor ulan bunlara acıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• Evet öyle gecen gun parkta oturdum disleri sapsarı çürük yüzü maf olmus sal dolamisti kafasina diyodu benim kocam böyle cikmami istiyor. disarda onunla beraberkende dar pantolonlar sacimi acmani istiyor ben acilinca daha güzelim ama bence açıklığini düşünmek istemiyorum benim etrafimdakiler beni çok beyenirler ben ise hic beyenmem kendimi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Reddedilmiş bir erkek daha

1|0
    0|1
    • 1ay

Tabi canım işinize gelmeyince reddedilmiş bişeye kafanızın çalıştığı yok

• 1ay

Senin kafan ise anca kadın erkek mevzularına çalışır, o da yanlış çalışır :))

• 1ay

Asıl benim kafam kadın erkek mevzularına çalışmaz ama bir gerçeği yazdım ben

• Senin kızın onlardan olmasa bari. Babası her türlü türk genini taşıyacak nasılsa.

0|1
    0|0
    • 1ay

Babası klasik geleneksel sert türk erkeği olucak :D

• 1ay

O dediğin erkekten bu tip kızlar çıkıyor yalnız benden söylemesi. Dikkat et de sert görünücem diye kızını senden uzaklaştırıp yalana alıştırma.

• 1ay

Aynn haklisin dikkat etmek gerekir

• Ne yapsın cırkınım dıye kendını eve mı kapasın

0|1
    0|0
  • Güzelliğin göreceli bir kavram olduğunu unutma derim.

0|1
    0|0
  • Aynen ya cidden ego kasacağı bir tarafı da olsa keşke..

0|1
    0|0
  • mesela ben :D

0|1
    0|0
  • napak toprakmı olak ölekmı

0|1
    0|0
  • ne bilelim neden oyleler

0|1
    0|0
  • Herkesin guzelliği kendisine

0|1
    0|0
    • 1ay

Kendini bilmeyip başkasına böyle artistlik yapanlara hitap ediyorum ben

• sanane onlardan ya

0|0
    0|1
  • erkekler aslında doğallar çoğu tabiki kızlar makyaj yaparak daha kötü bir duruma geliyor bence

0|1
    0|0
  • Türk lükle ne alakası var ki diğer ülkelerde de vardir boyle kızlar

0|0
    0|0
  • Bide bunun kilolu olup kendini zayıf olarak görenleri de ekle lütfen:D
    Kilolulara lafım yok sonuçta spor yapıp zayıflayabilirler ama bazıları kendilerini öyle güzeeeel hissediyorlar ki😒

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 suc ortagi var 1 dagda yasiyan insan gormeyen abaza ve internetin ona verdigi rahatlik 2. fazla baskili davranan sinirli babasi bunlar olunca kizin kendisini birsey sanmamasi asil mucize olan sahsen dusuncem.

0|1
    0|0
  • güzel olduğunu düşündüklerine özenmeseler güzeller.

0|1
    0|0
  • Ayıp ayıp

0|1
    0|0
  • Türk kızları genetik olarak tabi okadar da güzel değil ama benim için güzellik önemli değil. Türk kızını değerli yapan bir namusu vardı onuda kaybediyor zaten üniversitede zenciler Türk kızlarını heo beeriyor o yüzden yükselen değer Kürt kızları ;D

0|0
    1|1
    • 1ay

Ne kürtü bizim milletimiz varken sende kürtsünde ondan diyorsun milletimizin kızlarını başka milletin kızlarına yine de yedirmeyiz

• 1ay

@masalsoydar ben Türk kızlarının zencilerle ilişkiye girmesi diyom igrenç evlilik öncesi ! Öyle bir kız alacağıma namuslu bir kürt kızı alırım kürt kızları gerçekten bunu yapmıyor neyse Türk kızından soğumakta ne kadar haklı olduğumu kanıtladın. Malesef durum bu , ama dediğim gibi ben kabullendim Türk kızı gitsin zencilerin koynunda yatsın ona karılık yapsın ülkücüyüm diye Türk kızımı alıcam ;D

• 1ay

Asil ülkücüsün diye Türk kizi alman gerek de neyse😂Türk erkekleri pekde farkli diil yani, rus kizlarla evlenmeden yatiyorlar, ama onlar erkek oldugu icin kimse ilgilenmiyo tabi, ama bir kiz yaparsa namussuz oluyo.. inan bana Allah/Tanri yukarida kiz erkek diye ayirmicak, her iki tarafda ayni cezayi cekcwk.. Yani demek istedigim, genelleme yapma, ve sadece kadinlarin kizlarin yaptigi günahlari yargilama, erkeklerde yapiyo aynisini:)

• Aynen, yüz verince kendisini adriana lima zannediyor bazıları.

0|1
    0|0
  • onları şımartanı yargılamak gerek

1|0
    0|0
Yükleniyor...