Sizce türkiyede yaşanılabilecek iller hangileri?

aralıkta İstanbul'da sürem doluyor yeni bir il seçicem. sizce büyük bir şehir. mi. yoksa orta büyükteki huzurlu bir şehir mi.. İstanbul malum güzel ama çom kalabalık trafik çıldırtıyor.
Ankara İstanbul İzmir gibi bir il mi?
Samsun antalya eskişehir bursa gibi iller mi?

Güncellemeler:
1ay arkadaşlar söylediğim 7-8 il dışında il berlirtmeyin lütfen.. çalıştığım kurum sadece büyük illerde var.. elazığ ısparta muğla bunlar güzel yerler ama orda bizim kurum yok ve küçükler.

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• kocaeli antalya eskisehir bursa

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Antalya, Samsun, İzmir, Ankara , Eskişehir, Bursa, Kocaeli

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 8

• saydıklarının arasında en düzgün görünen İzmir gibi görünüo

0|1
    0|0
  • İzmirde yaşanır bu ülkede sadece

0|1
    0|0
  • Valla kardeşim ben Elazığ sevdim açıkçası güzel şehir di ulaşım sorunu yoktu 😊yeşillik desen var büyük bir kısmı memur zaten

0|1
    0|0
    • 1ay

kardeşim elazığı bende beğendim doğu iline göre güzel gelişmiş ama bizim kurum sadece büyük illlerde var.. doğuda malatya diyarbakır erzurum antep

• 1ay

ben doğu düşünmüyorum eskişehir antalya İzmir ve samsun en çok kafama yatanlar

• 1ay

Aynen en iyisini yapasın samsun u da ele geri kalanlardan bir tane seçeceksin

• İzmirliyim. Öneririm gerçekten

0|1
    0|0
    • 1ay

aklımda illerin başında geliyor ama İstanbul'da kalabalık ve trafikten öyle bıktım ki İzmir de korkutuyor geldim çok kez bir İstanbul olmasa da çok da sakin değil.

• 1ay

henüz gencim bende 5 yıl eskişehir antalya görev süreleri bence gayet iyi ikisi de :D

• 1ay

İyi o zaman sevindim :)

• Hakkari şırnak batman.. vs

0|0
    0|1
  • Ege'ye git..

0|1
    0|0
  • bursanın istanbuldan fazla farkı kalmadı dedem dahi doğma büyüme bursalı olmasına rağmen ben bile buradan uzamayı düşünüyorum.. bence yaşam tarzınıza göre daha küçük sayılabilecek biyer seçin konya, kayseri, antalya güzel iller

0|0
    0|0
  • antalyaya erkekleri istemiyoruz sadece bayanlar...

0|1
    0|0
Yükleniyor...