Ne kadar yüksek'e gidiyorsak o kadar yalniz kaliyoruz haksizmiyim?

Detay baslikta gizli

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü ne kadar yükseğe çıkıyorsak aşşağıdaki insanları o kadar küçük görüyoruz. Bu insanın kibirinden kaynaklanır. Ve her insan kibirlidir.

2|0
    0|0
    • 1ay

Dogru soyluyorsun..

• 1ay

Aynen oyle hayat bu ne olacagini ve nasil olacagini huc bir zaman bilemessin. Hersy surpriz sekilde gerceklesiyor

• 1ay

aynen

En İyi Kız Görüşü

• Zirvedekiler daima yalnızdır💁

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• NE TUHAF

Ne tuhaf sokakta telefonlarından şarkı dinleyen genç insanlar… Bir araya geldiklerinde konuşamayan, duygularını ifade ederken bocalayan, kelime dağarcıklarını ufalttıkça ufaltıp sonrasında birbirlerine söyleyecek söz bulamayan, cümleler üretemeyen ama sokaklarda herkesin duyabileceği şekilde bütün duygusal dünyalarını ve bilinçaltı kodlarını ifşa edercesine yüksek sesle müzik dinleyen bu insanlar, ne tuhaf…
    Ne tuhaf, sabahtan akşama dek televizyon karşısında orada olup biteni pür dikkat dinleyen, dizileri gözlerini ayırmaksızın izleyen, reklamları bile kaçırmadan cıngıllarına kadar ezberleyen fakat yanlarında, yörelerinde sızlanan, meram anlatmaya çalışan kadınların dudakları arasında kıvranan sözcüklere bir an olsun kulak kabartmayan erkekler ne tuhaf…
    Ne tuhaf, yeni olana, deneysel olana sayıp sövmek. Hatırlıyorum, doksanlı yılların sonu cep telefonuna sayıştırmakla geçti. İki binlerin başındaysa küçük çocukların dahi cep telefonu vardı. Sonra internetin zararlarını öğrenmek için internet araştırmaları yapıyorduk. Ne tuhaf, önce küfrü basıyor sonra bağrımıza basıyorduk.
    Ne tuhaf, bilgiyi lütfenden veren insanlara gösterdiğimiz ihtimam… Hakikati cömertçe söyleyen, bildiklerini pratikte destekleyen, tutarlı ve başarılı olanları bir köşeye koyup, popüler olana, kavgacı ve saldırgan olan söylemlere teslim olmak... Onları daha sahici, daha kıymetli saymak… Tuhaf olan hakikati şiddetle ve kötülükle ölçmek… Ne kadar sertse o kadar sahicidir demek. Ne tuhaf, nezaketi gerçeğe yakıştırmamak.
    Ne tuhaf, yakınlarımıza güvenemediğimiz için içimizi açmaya yabancılar arayışımız. Dertdaşlarımızı parayla satın alışımız ne tuhaf…
    Ne tuhaf, özgür olabilmek için ördüğümüz hapishaneler. Demir parmaklıklarla kendimizi koruyuşumuz, çelik kapıları kapatışımız üstümüze. Ne tuhaf içeride ve dışarıda olanların ayırdını kaybedişimiz. Özgürlüğü esaretten çıkarsamamız ne tuhaf…
    Ne tuhaf, yalnızlı

1|0
    0|1
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • Haklısın toprağam

1|0
    0|0
  • Zirve tek bir kişi içindir, haliyle normal bir durum ;)

1|0
    0|0
  • Evet cok fazla sey istememek lazım yüksekten uçan uçsun

1|0
    0|0
  • çok haklisin ama ben dipteym yine yalnızım

1|0
    0|0
  • Ve ne kadar yuksege cikarsak, dusunce o kadar canimiz aciyor 😏

1|0
    0|0
  • Çok Haklısın

1|0
    0|0
  • insanlara tepeden bakarsan sadece tepesine görürsün ama diğer insanların baktığı gibi bakarsan hem kalbini hem yüzünü görürsün

0|0
    0|0
  • abartmamak gerekir tabii

0|0
    0|0
  • Bilmem hakli misin?

0|0
    0|0
    • 1ay

Bende sana soruyorum

• 1ay

O zaman hayırlı çıkışlar sana

• 1ay

tesekkurler

• yüksek derken neyi kastediyosunnn

0|0
    0|0
    • 1ay

egitim olsun kariyer olsun para olsun

• 1ay

dinin yönün nasıl bilmiyorum ama bir insan ne kadar başarılı olursa olsun ve hayatında hiçbir sorun olmayıp içinde sıkıntı üzüntü oluyorsa ve kendini yanlız hissediyorsaa bu yanlızlık hissini sana veren Rabbin'dir küçüğüm. O da seni istiyor demekkiii... O yüce sevgiliyle günde 5 kez buluş ve herşeyini anlat ona tüm sıkıntıların gidecektir.

• 1ay

dun zaten namazimi falan kildim, kuran mealini olabildigince cok okuyan bir insanim.. Ama onunlada ilgisinin olmadigini duusnuyorum

• yüksek özel isimmi yoksa yazım yanlışı mı?

0|0
    0|0
  • Kim seni yalnız bıraktı :D

0|0
    0|0
  • cok gtme

0|0
    0|0
  • Ne kadar yükseğe gitmis olabilirsin ki?

0|0
    0|0
  • Hangi koltuk olursa olsun oturduğumuz yer kıçımızın üstüdür.

0|0
    0|0
  • Başarılı bunun bilincinde olman güzel

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğru söylüyorsun..

1|0
    0|0