Çok ama çok yalnizim kimse beni umursamiyor onlar icin etkisiz elemanim sanki?

Kimseyle arkadas olamiyorum kimse de beni sevmiyor. Okulda en on sirada. tek basima. oturuyorum yanima gelen yok. Grup ödevi oluyor beni grubuna alan yok. Herkes kendi arasinda toplaşip konuşuyor ben yalniz kaliyorum.2 senedir devam. ediyor. boyle seyler gecen sene takmiyordum pek. cunku sevgilim bana. yetiyordu. Ama ayrildik ve ben iyice duygusallaşmaya başladim. Yardim edin yahu benim. durumumda. olan var mı içim içimi yiyor. Bu arada 12. Sinif ogrencisiyim

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Si an bende üniversite 1. sinifim çok yalnızım hiç tanıdığım yok üniversite disinda arkadaş bol ama universitede bölümde siniftada olmayınca okuldan soguyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Su an ayni durumdayim.. Bende liseyi bitireli yuksek okulda cok yalnizim.. Şu an ikinci siniftayim gecen sene tanidigim bir arkadassla iyi geciniyorduk falan ama o simdi distan okuyor..
    Şu an en on siradayim ama gercekten takmiyorum. Boyle dersleri daha iyi anliyorum. Ne kadar yuksekte olursan o kadar yalniz kalirsin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aman bşver insanları ya zaten 12. sınıf bu sene bitiyor okul

0|0
    0|0
  • Tek başına da her şeyi yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Dostoyevski oku.

0|0
    0|0
  • Yazik sana

0|0
    0|0
  • pasif elemanda denebilir yani

0|0
    0|0
    • 1ay

Yapim boyle degistiremiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• bende yalnızım.

0|0
    0|0
  • bende öyleyim :( sessiz olunca eziliyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

Senin nasil geciyo bu durum neler oluyor mesela okulda vs.

• 1ay

ben yalnız olmayi seviyorum arkadaşlarım var ama hep sessiz kalıyorum açamıyorum kendimi çok kasıyorum

Yükleniyor...