Nasıl kredi çekebilirim?

yeni işe girdim ve ufak bir kredi çekmem lazım ama ufakta olsa kredi çıkmıyo ne yapabilirim artık tefeci bulup borç alacam bayan olduğum için başım belaya girer diye korkuyorum ne yapabilirim nasıl kredı alabilirim bankadan biligisi olan varsa yardımcı olsun acil

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl gircek başın belaya arkadaşın Yok mu on ceksin kredi sen kefil ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kkb notun dusukse hicbir banka vermez, oncelikle kucuk bankalardan sansini dene. Hicbiri vermiyorsa kredi karti cikar ondan kullan ve odemelerini duzenli yap, boylelikle notun yukselir ve kredinde cikar ama tefeci tufeciye sakin bulasma 1 verir 10 alirlar

0|0
    0|0
  • Tefeciye bulaşma daha çok zarara girersin aldığın paranın bilmem kaç katını ödetirler sana mal gibi kalırsın. Gerçi Bankalarda yasal tefeci ama :D

0|0
    0|0
  • memur kefil bul sicili temiz verirler.. geçen gün çektik bir arkadaşıma kefil oldum ama vermezse ben ödücem o riski var :D

0|0
    0|0
  • Kredi çekmenin belli şartları var. Sistem izin vermeyebilir buna ama başka yollar deneyebilirsin ne kadar kredi çekmeyi düşünüyosun

0|0
    0|0
    • 1ay

5 bin tl

• 1ay

malesef yok

• 1ay

Finansal sistemde bu ikisinin dışında bir de senet yazarsın gidersin faktoring şirketine onu kırdırırsın o şekilde kaynak sağlarsın. Başkada yol yok

• kredi kartın varsa ordan cek yoksa cıkar ordan kullan cunku işte 6 ay olmadan kredi cıkması zor

0|0
    0|0
  • Ne kadarki cikmiyo?

0|0
    0|0
    • 1ay

5 bin

• 1ay

buraya yenı uye oldum kım ıyı kım kotu bılmıyortum malın tekı yardım edecem ayagına konustu konustu en son polıs gelıyo kaç dedı gttı bu nedır ya

• 1ay

😂😂😂😂😂Nasil yardim etcekki ya 5000 bin tl vervek sana ya da bos mabbet yapcak iste ac gozunu tani insanlari

• bankaların web sitesinden başvuru yap

0|0
    0|0
  • sana kefil lazım

0|0
    0|0
  • Kredi cekebilmen için öncelikle maaş bordrosu olması gerekmektedir.

0|0
    0|0
  • ne kadar kredi çekmeyi planlıyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Alman zor bir 6 ay en azından çalışman gerekiyor iş yerinde

0|0
    0|0
  • dolandirici seni. yine mi seni.. kitap cikaracak para lazim.. hastanede yattim diye acitasyin yaptin. ne oldu? hepsi yalan çikti.

0|1
    0|0
    • 1ay

pardon ne alaka ya ben yenı uye oldum bır soru sordum kım senı kandrddı bilmıyorum ama yanlış aderese atar yapıyon

• 1ay

napabilirim ki senin için kuzum. bir evim. var işte o kadar.. sokaktaysan gel boş odaya yerleş. başka napayim ben bilmiyorum.

• 1ay

teşekkür ederım

• ne kadar çekceksının bıde ssk en az son 6 ay ful olması lazım

0|0
    0|0
    • 1ay

5 bn yeni grdım malesef işe

• 1ay

maas ladıgın bankya öbur ay basvur çallsltgın er kaselı yazı verıse verırıler

• 1ay

yani mmaşı iş yeri sahibi kendı hesabından aktarıyo

Kızlar Ne Diyor 1

• Yeni girdiysen büyük ihtimal vermeyebilirler

0|0
    0|0
Yükleniyor...