Niye bu kadar saçmalık?

Ne kadar saçma sapan sorular soruluyor bu sitede. Yok sevgilim/ eşimin sizce beni seviyor mu? Yok kızlığım bozuldu ne yapmam lazım? Nasıl arkadaşlar kızları etkileyebilir miyim? Kocamı aldatıyorum boşanmalı mıyım? Evet erkeklerinde iğrenç olanı var ama kızlarında bir farkı yok. Herşeyi geçtim Anne olcaksınız ya biraz bilinçli olmanız lazım. Bu milletin hali ne olmuş çok utanıyorum gerçekten. Allah akıl versin insanlara bence sonrada bunu normal bir şekilde kullanmayi nasip etsin.

1|1
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Seni ayakta alkışlıyorum şu an ayağa kalkıcam 1 sny

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Aynen bende aynı görüşteyim bazen okadar saçmalıyorlarki saçmaldığının farkında değiller özellikle dinle ırkla olsun saçma sapan sorular görüyorum.

1|0
    0|0
  • cidden saçmalıktan ölüyorum burda, cahillik diz boyu, daha kötüsü saçma sapan iğrenç sorular

1|0
    0|0
  • Noktasina kadar alinti yaptim katiliyorum

1|0
    0|0
  • Poyraz bunu begendi 🖒🖒

1|0
    0|0
  • Geleceğin bilim adamları onlar

1|0
    0|0
  • haklısın

1|0
    0|0
  • Allah bin türlü belasını versin

1|0
    0|0
  • Söylediklerinizin büyük bir kısmı xper puanı kapmak peşinde olunca saçmalık diz boyu oluyor saygılar

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben öyle düşünmüyorum. Çoğu insan bahsediyoruz hepsi bu kadar da akılsız olamaz değil mi? Saçma bisey için kendilerini düşürmeleri saçma

• 1ay

haklısınız zaten seviyeli insan kendini alçaltmaz bilakis dürüstçe soru sorar dürüstçe cevap verir konuşacak şok şey var ancak terbiyem el vermediği için susuyorum saygılar

• Sosyal medya

0|0
    0|0
  • eskiden bu site böyle değildi şimdi çok kötü olmuş ne kadar dengesiz insanlar var

1|0
    0|0
  • Çogu troll o sorularin
    Oyle bisi gercek olsa gelip burda sormaz

0|0
    1|0
  • Bazıları trollemek ve soruya çokça yorum yapılsın diye yapıyor. Dert edecek bir şey değil

0|0
    0|0
    • 1ay

Dert değil zaten. Ama bu kadar insanin böyle beyinsiz bir şekilde ilerlemesi üzücü

• Siz ne diyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • Millet troll takılmayın.

0|0
    0|0
  • Akıl başka şeye çalışmıyor burdakilerin malesef

0|0
    0|0
  • ka akıl :)

0|0
    0|0
  • Bencede

0|0
    0|0
  • Nerde boş işsiz güçsüz insan var burada..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yani ilk görünce ben de öyle diyorum da
    bazen bizim için çok önemsiz şeyler başkaları için çok önemli olabilir diyorum
    artık sadece aynı sorudan milyon tane üreyince atarlanıyorum

1|0
    0|0
  • cok haklisin valla dogru söze ne denir

1|0
    0|0
  • böyle sorular daha çok cevap aldığından

0|0
    0|0
  • canları istiyo soruyolar boşver

0|0
    0|0