Bu ülkede adalet olduğunu düşünen var mı?

Nefret ediyorum bu akp ve zihniyetli sahislardan kendileri makarna yiyip 4 cocuk yapmaktan baska ideallleri olmamasina karsi benim okuma hakkim yaşama hakkim hepsi onlar yuzunden zindan oldu elin suriyelisi benim Ülkemde sinavsiz uniye gidip memur oluyor bunlar dine vurup kardeslikten bahsediyor sözde ama cebinden 25 kurus istese o suriyeli vermez bana dokunmayan yilan misali yasiyor koyunlar doguda her gün onlarca Şehit veriliyor umurlarinda mi değil olmaz çünkü makarna geliyor karıda bulmus 7 tanede p8ç yapiyor bu ulkeye biz ugrasioruz neyse içimdekileri dökmek istedim hicbiriniz umrumda değilsiniz sadece öfkemi kustum.

Güncellemeler:
1ay He bu arada Rüzgar çetin mevzusunuda unutmasin comarlar
1ay €€

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Cahil toplum millet uyuyor, ya da görmek istemiyor. Adalet nerde hangi adalet. O kadar cahil kesim çok ki aklım almıyor

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bu ülkede değil adalet adalet denen denen olgunun d si bile yok. çünkü bu ülkede halklar için yasal ve adalet çıkarılmaz zengin ve yöneticiler için çıkarılır. Bu ülkede milletvekilinin aldığı maaş 25 bin tl üzeri diğer geliri cabası ama maden ocaklarından çalışan bir işçi sadece asgari ücret yani karın tokluğu. yani bu ülkede adalet var diyen için bu ülkekin işsizlikve yoksulluk tablosuna baksın bide vekillerin veya çocuklarının gelirlerine baksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olmayan bir adalet var

0|0
    0|0
  • Adalet kendi vatandaşı için değil de elin Suriyelisi için var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• malesef öyle

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Bak sende mesela çok boş bir insansn 24 saat burada takılıp burada takılmadıgını iddaa edip neyi savundugunu bilmeyen bos bir insansn gereksiz

• 1ay

Burda takılmadığımı iddaa ettiğim tek görüş göster

• Hakli olman hakaret etme hakkını sana vermez kimseye.

0|0
    0|0
  • adaletin a sı yok bu ülkede mk.

0|0
    0|0
  • Makarnaya oy satan zihniyetten düşünmesini beklemen saçma.
    Elbetteki adalet yok. Sadece kız ismi.

0|0
    0|0
  • Herkesin düşüncesi farklıdır. Terbiyeni bozmadan konuş 6 Pi. çe sen bakmıyorsun.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bos insan o veletler benim gibi insanların basina bela oluo gidio milletin karisina kizina salca oluo bos yapma ilerle 6. cocuk oldugun icin zoruna gitmesn

• 1ay

Ah Yavrum Sende bu bile yok. Sufatsız seni.

• 1ay

Korkundan gizlisin Gizliden çıkta seni bir karakola getirteyim.

• Sana bir daha odun diyeni ötürürüm çok haklısın birde şu da var tvşan dağa küsmüş dağın haberi yok...

0|0
    0|0
  • Aslında soruyu sorarak cevaplamış oluyorsun. Eğer Türkiyemde adalet olsaydı bu soru olmazdı. E

0|0
    0|0
  • Dünya da adalet yok ki Türkiye'de olsun. Olsaydı ama fena olmazdı.

0|0
    0|0
  • Türkiyede adalet güçlü olandan yana. Haklı olandan yana değil.

0|0
    0|0
  • bu ülkede adalet aramak genelevde bakire aramaya benzer..

0|0
    0|0
  • Ben de senin gibi igdis edilmiş mankurtlardan tiksiniyorum. Sanki akp öncesi adalet vardı muna koyuuum.

0|0
    0|0
  • Hakim:Neye gülüyorsun
    Deniz Gezmiş: Duvardaki Adalet yazısına.. .

0|0
    0|0
Yükleniyor...