İlgi alanlarınız arkadaşlarınızla farklı olunca sizde sohbetsizleşip canınızı sıkkın hissediyormusunuz?

Ben uç ideallere ve ilgi alanlarına sahip olunca sıkılıyorum çok :(

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hah işte en önemli konu ilgi alanlarımız farklı olan arkadaşım olamaz.. Olsa olsa arada bir lafladığımız kişi olur.. Arkadaşım dediğim kişi ile nerede ise kafalarımız bile aynı çalışır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir arkadaşım var daha doğrusu komşum hem çok hem çok dinci ve beni deli ediyor yanında yorum yapıyorum yok öyle değil yok böyle değil. Mesafe koydum arama. Bir kitap verdim 5 ay oldu hala okuyacak.. Düşün artik birde gereksiz emrivakileri var sen kimsin lan , kimsin yani. Adamın ağzından girer burnundan çıkarım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ilgi alanları arkadaşlarla farklı olunca dediğin gibi bir muhabetsizleşme oluyor ya da ortam içide herkes o konuda bir şeyler derken ayrık otu gibi kalıp yanlızlaşma oluyor bu durumlarda insan kendisini kapatma eğilimine falan yöneliyor duvar çekiyor, o ilgi alanlarını tanımaya çalışmak en azından yapmasak bile bu durumu biraz kırmaya fayda sağlar, sürekli kamp işleri yapan bir arkadaşım vardı ben soğuk bakardım ilk başta bu işlere gereksiz gibi falan görürdüm biraz ön yargı vardı ama zamanla hoşuma bile gitti yani :D oluyor böyle yanii

0|1
    0|0
Yükleniyor...