KADINLAR NEDEN KADERİME KATLANIRIM KAFASINDA?

24 yaşındayım ve babamdan ilk tokadımı yedim. İçmiş sabah sarhoş geldi eve yattı sonra annemin çığlıklarıyla uyandım yanlarına gittim hemen babam annemi sıkıştırmış öldüresiye dövüyor araya girdim ayırdım kardeşim yetişti hala bizden kurtulup anneme saldırmaya çalışıyordu ben de üzerine yürüdüm sen bu eve sarhoş sarhoş gelip kimseye el kaldıramazsın dedim o an indirdi tokadı yüzüme kardeşim uzaklaştırmasa hala vuracaktı bu ilk değil daha önce annemi ve kardeşimi de dövmüş ben üniversitedeyken o zamandan beri boşan diyorum anneme şu an okulu bitirdim avukatım kimseye hiç bir şekilde muhtaç etmem onu ama o hala biz aileyiz diyor bana

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• aile tanımı bu mu, bence annen mantıklı olarak davranıp, sizin psikolojiniz bozulmadan buna son versin

0|0
    0|0
    • 1ay

ben de aynısını söylüyorum ama hala o adamın yüzüne bakmamı bekliyorlar ve o hala haklıyım amcasının yanında bana diklenmeyek diyor o annemi amcamın yanında dövebilecek ama ben diklenmeyeceğim

• 1ay

işte bazı insanlar her konuda Kendini haklı zannedip diğer insanların fikrine zerre kadar önem vermiyor ve daha kötüsü insanlar kırıldı üzüldü umurlarında değil

• 1ay

bu olayda neyi düşünerek kendini haklı çıkarabilir ki kendi kendisiyle çelişiyor adam amcamın yanında konuşmuşum lan sen 5 dk önce karını dövüyordun o adamın yanında

En İyi Kız Görüşü

• bunun açıklaması zor ama sen bir genç kadınsın. Yakında evleneceksin, kendi ailen olacak iki eve madid anlamda rahatça bakabilir misin? şartlar değişebilir ve annen korkuyordur muhtemelen babanın peşinizi bırakmamasından, daha büyük sorunların yaşanmasından ikna edici başka bir şeyler bulmak lazım

0|0
    0|0
    • 1ay

annem çalışıyor babam yaklaşık 8 yıldır çalışmıyor bir ekmek faydası yok eve zaten evet belki iki evi geçindiremem ama evlenmeden önce annemin emekli olmasını sağlayabilirim

• 1ay

annenin tam olarak neden devam ettiğini bulmak lazım yani bir sebep sunuyor olmalı kendine

Erkekler Ne Diyor 4

• öğrenilmiş çaresizlik. ben de 14 yaşımda salak mısın anne diye diye boşattım. paraya da ihtiyacı yoktu üstelik.

0|0
    0|0
    • 1ay

ya hadi annemi anlayayım cahillik diyeyim ama kardeşim üniversite mezunu ya bu kadar kör olunmaz

• 1ay

sen kendini kurtarmaya bak

• 1ay

öyle yapıcam gibi gözüküyor

• Uzuldum durumunuza, kardesin kac yasinda kucuk mu? Bazen anneler sirf cocuklari icin katlanirlar kocalarina...

0|0
    0|0
    • 1ay

22 yaşında o da

• 1ay

hiçbiri yaptığı şeyi aklamaz ama

• 1ay

Tabiki aklamaz ama o da kendine gore hakli oldugunu saniyor iste

• Anneni al gotur o herifin yanindan

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin üzüldüm ya benin babam böyle bişi yapacak evire çevire döverim

0|0
    0|0
    • 1ay

emin ol daha kötüsünü yapacaktım 2-3 defa geçtim hastanenin önünden bir rapor alıp karakola gideyim diye ama annemde kardeşimde hala aileyiz biz derdinde

• 1ay

Bişi sorucam çalışıyormusun?

• 1ay

evet

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...