Ailenizden Birini Kaybettiniz Mi 👭👬👪👫?

Anne / Baba / Kardeş herhangi birini. Nasıl alıştınız o gidince... Anladım dediğiniz eksiklikler neler?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Annemi kaybettim 11 yaşımdayken. Babamla da çok görüşmüyordum. Sorumsuzun tekiydi. Ve beni hep değiştirmeye çalışıyordu. Ki hala öyle. Eşcinsel olduğum için gözünr batıyorum. Her ne kadar bilmesede anlıyor. Ablamla yaşıyorum bende. Annesizlik inan çok zor. Şurda nasıl anlatılabilir ki hangi kelimeyi seçsem anlarsın bilmiyorum. Babasızlığı da iyi biliyorum. Ama hiçbirşey anne gibi değil. Sanki şu an şurda olsa onun dizine yatsam sarılsam herşy geçecekmiş gibi. Güneş açacakmış gibi..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar süre geçsede beynin bir daha gelmeyeceklerini idrak etmiyor. Hep bir umut kalıyor kalbinde. Mezarına gidip toprağı okşasan da sanki eve gidince onlar seni bekliyor gibi hissediyorsun. Bu büyük bir tramva ama bence tedavisi yok. Çünkü onlar öldüğü gün ruhun usulca mezarlığa onların yanına gömülüyor sanki. Ve bedenin bir çuval gibi ordan oraya savruluyor dünya içinde.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• anne baba kardeş üçünüde kendı ellerımle mezara koydum. kaybetmeyı ardında bırakmayı o zaman anladım.

1|0
    0|0
  • 1 Sene önce dedemi kaybetmiştim Beni büyüten kişi dedemdi ama zor oldu bazen hatırladığım zaman ağlayasım geliyor. Eve geliyorsun tek başınasın gibi yokluğunu çekiyorsun çok kötü durum.

1|0
    0|0
  • Hayır. Zaman ile olurdu olsaydı..

1|0
    0|0
  • Hayır ama malesef babam hasta hatta bu gün rüyamda onu kaybetmiştim ! Sorunu görünce hatırladım. Yıllardır ailemle yaşamıyorum ama babamı kaybedersem de çok üzülecem ya ulan bari kendi ailemi kurabilsem çabucak !

1|0
    0|0
  • tam 15 yıl 8 ay oldu çınar ağacımız evimizin direği BABAMI kaybettim çok zor be hele çocuk isen ve etrafında zalim bir dünya var ise çok zor ama çok şükür ayaktayız ve ona layık olmaya çalışıyoruz.

1|0
    0|0
  • Kaybetmedim şükür

1|0
    0|0
  • 3 sene önce dedemi,1.5 sene önce ninemi kaybettim hepsinin allah belasını versin ikisi de birbirinden laik, cumhuriyet aşığı ilericilerin tekiydi çok şükür iki solcu eksildi.

0|0
    1|0
  • dedem ile babaannem öldü

1|0
    0|0
  • Amcam vefat etmisti depremde adapazarinda

1|0
    0|0
  • Yok. kaybetmemde insallah

0|0
    0|0
  • babamı kaybettim geçen sene

0|0
    0|0
  • Babam'ı kaybettim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır...

0|6
    0|0
  • anne olunca anlarsın sozunu anne olmadan anladım annemı kaybedınce

2|0
    0|0
  • Hayır, Allah korusun

1|0
    0|0
  • evet kaybettim...

1|0
    0|0
  • Henüz kaybetmedim

1|0
    0|0
  • Kızımı

0|0
    0|0
  • anne ve babamı trafik kazasında kaybettim kardeşimle bizde o zaman arabadaydık, 10 sene öncesi şimdi 24 yaşındayım kardeşime tutundum öyle dayandım, o kadar zaman geçmesine rağmen o kaza hep aklımda rüyalarımda unutamadım

0|0
    0|0
  • Babamı kaybettim 1.5 yıl önce ölmedi ama benim için ölü gibi bir şey

0|0
    0|0
Yükleniyor...