Arkadaşım beni çok kırdı?

merhaba arkadaşlar benim bir arkadaşım var kendisi spora başlamış kas yapmak istiyordu iste ben ona örnek olarak bir tane kaslı fit erkek fotoğrafı attım hedefin böyle olsun dedim öyle olacak zaten dedi zor ama 3 senede böyle olabilirsin söyledim oda karşılık verdi 7 ayda böyle olacağım dedi imkansız dedim oda kabul etmedi bu mesajı kaydet canısı söyledi bende peki dedim sonra iyilik olsun diye sakın kendini fazla zorlama ALLAH korusun bir yerin sakatlanır benim yüzümden dedim onun bana söylediği şey sen bana akıl vereceğine önce kendi göbeğini erit o sırada başımdan aşağı kaynar sular döküldü çok kırılmıştım boyum 1.70 kilom 61 falan bana söylediği laf bu çok üzdü beni arkadaşlar sizde yüzmeli miyim spor mu yapmalıyım yoksa hem yüzüp hem spor mu yapmalıyım?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne alakasî var sen kilolu dilesin ki

0|0
    0|0
    • 1ay

ama bana söylediği sey bana akıl vereceğine önce kendi göbeğini erit zaten bende ona dedim ki sana akıl vermiyorum kelin merhemi olsa önce kendi başına sürer özür diledim bide üstüne üstün iyi geceler dedim

• 1ay

Sen netti çaresizce davrandı n bu sana bakan gözle ilgili takma boşver gayet fit sin

• 1ay

tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...