Hiç çok utandığınız, rezil olduğunuz bir an yaşadınız mı?

Yaşadıysanız nasıl oldu?Hiç çok utandığınız,rezil olduğunuz bir an yaşadınız mı?

1|0
21|44

En İyi Erkek Görüşü

• tavanı alçak bir minibüse binerken kafamı içerdekilerin gözü önünde girişin oraya çok sert çarpmıştım sonra kimseye bakmadan içeri girip öne doğru ilerleyip orda durdum :'(
    boyum uzun olunca eğilsem bile çarptım çok kötüydü ya :'(
    kafamın acıdığına mı yanayım yoksa içerdekilere rezil olduğuma mı :'(

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• anlatmakdan sıkılmam :D okulda perdeyı tutusturunca sondurmeye calıstım 2. kattan dusup bacagımı catlattım :D

1|2
    3|0

Erkekler Ne Diyor 43

• en çok utandığım an sınıfta bir kızın hocam bu beni çok üzüyor diyerek sesli bir şekilde dile getirmesiydi asıl rezalet şimdi başlıyor çok pis kızarmıştım farkedilince utanç iki katına çıktı djdjdjddjdj

0|0
    0|0
  • İlkokuldayken derste sessizce gaz çıkarmaya çalışırken yanlışlıkla gürültülü yapmıştım. Arka sıramdaki kız bana "oha" demişti. Sandalye gıcırdadı gibisinden birşeyler gevelemiştim, utanç vericiydi.

1|1
    0|0
  • Denizde yüzerken nasıl olduysa deniz şortum dalgaları kapılıp gitmisti Antalyada :D günüm zehir olmuştu ya ;D çıplak kalmıştım

1|0
    0|0
  • Denizde suyu icinde ellerden destek elip basip ziplarken shortum siyrildi
    Kicimi gormeye kalmadi galiba 😂

1|0
    0|0
  • Hoca, sınavda yazdığım komik cevapları okuduğu sırada.
    Bol keseden sallamıştım, millet de biraz dalga geçti tabii.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimin evinde sıçarken wcde annesine yakalandım

1|0
    0|0
  • yasadım bana kalsın kanks

0|0
    0|0
  • Yanlışlıkla komşunun evine daldıydım 😂🔫

0|0
    0|0
  • Evet yaşadım acilde biri rahmet etmîş herkes ağlıyordu bizim mahalleden biri var o an oda hastaneye girdi komik bir yürüşü var ne zaman görsem gülerim o an daldım yine güldüm biri uyardı beni herkes ağlıyor seni gülüyosun dedi çok utanıştım yer açılsaydı içine girseydim yani

0|0
    0|0
  • Yaşadım

0|0
    0|0
  • olmadım ama karşı masamda oturan adam burnunu karştıryodu elıne aldı oynadı oynadı fırlatınca yan masamdakı kızın dişine yapıştı o an ben bile utandım :)))))

0|0
    0|0
  • Buraya yazilmayacak kadar rezil bir sey 😂

0|0
    0|0
  • yasamadim...

0|0
    0|0
  • Manita'nın yanında ayağım takıldı düşüyordum :D

0|0
    0|0
  • Yaşadım..

0|0
    0|0
  • Ooo sen ne diyosun

0|0
    0|0
  • Yaşadım yaşamaz olaydım 😄

0|0
    0|0
  • Okul servisinde kusup üzerim kusmuklu kusmuklu halk otobüsüne binip eve gitmiştim hayatımın en rezil anlarındandır

0|0
    0|0
  • İnsan bazen utancından yerin dibine girmek isterya ondan çocukken çok yaşadım.

0|0
    0|0
  • eski k. arkadaşmla yatakta annesine basılmak.

0|0
    0|0
  • lisede bayan edebiyat hocama abi demiştim çok utandım ve hala utanıyorum aklıma geldikçe

0|0
    0|0
  • yaşadım.. çok kez yaşaadım..

0|0
    0|0
  • Olmuştur illa ki.

0|0
    0|0
  • En fazla kızlar tuvaletine girmişimdir ( girdim ). Ne olacakki başka :D

0|0
    0|0
  • olmuştur herhalde

0|0
    0|0
  • Suicide Squad Sinemasına gitmiştim kız arkadaşımla hafta içi akşam 21:00 da kimse yoktu bizden başka ve ışıklar kapandığında fragmanlar veriliyordu film başlamadan önce siccin fragmanı geldiğinde gözlerimi kapıyordum Baya Korkmuştum glsşdkgsd

0|0
    0|0
  • Arkadaş aküyü bilemeyince soruda utandım

0|0
    0|0
  • Çok eski bir hikaye burda anlatmam

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • yaşadım ama hatırlamak istemiyorum o anı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 20

• Sevgilimle cafeden kalkarkan, ben lavobaya gitmiştim o hesabı ödemeye çıktığımda onunla aynı giyinmiş birisi vardı, bende dikkat etmeyerek ona hadi aşkım çıkabiliriz demiştim

4|8
    0|0
  • Hayır.

1|6
    1|0
  • ilkokul 1. sınıfta bana "seni seviyom" şeklinde bir itirafta bulunan çocuğu dersin ortasında kalkıp "öğretmenim mertcan beni seviyormuş" diye öğretmene şikayet etmiştim. öğretmende napıcağını bilemeyip ona ceza vermişti.. tam 6 sene sonra 6 sene öncesine utandım.. aklımın basmaya başladığı zamanlardı..

0|0
    0|0
  • Once hep bir yere carptigimda dustugumde utanirdim ama okadar sakar oldugum icin hemen hemen hergun bunlar basima geldigi icin utanmiyorum artik 😂

1|1
    1|0
  • Yasamadim

0|1
    0|0
  • anlatmayım ama yaşamıştım :)

0|0
    0|0
  • Bir kere arkadaşıma benzettim cafede birini sen napıyosun burda kız dedim kız kafayı bir çevirdi pardon ya dedim gittim 😂

0|1
    0|0
  • kafamın güzel olduğu zaman:((

0|0
    0|0
  • Otobuste altıma sı*tım

0|2
    0|0
  • Kimseyi o kadar ciddiye almiyorum.

0|1
    0|0
  • Hatırlamıyorum ama olmuştur muhakkak😅

0|0
    0|0
  • Olmadı hiç😄

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Böyle oldu 👆😂

0|0
    0|0
  • Evet. Universitete erkek arayisina cikmistim. Sinif arkadaslarim bildiler. Rezil rusva oldum

0|0
    0|0
  • utandığım an oldu ama burda anlatamnma canım :)

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum 😅

0|0
    0|0
  • metroda yere düştüm ya

0|0
    0|0
  • Sevgilimle parkta otururken kafami kuş Pisledimi desem ne desem bilemedim ama oldu yani 😃

0|0
    0|0
  • Evet rezil oldum. Cilt hastalığım vardı ve ağda yapmam yasaktı koltuk altı çıkmıştı ama yeni yeni çıkıyordu. Beden dersinde tişört giymek zorunlu demişti hoca. Giydim ne kadar dikkat etsem de bir ara göründü ve sınıfın erkekleri arasında dalga konusu olmuştu 18 yaşındayken. Kime neyi anlatacaksın ki insanlar gördüklerine yorum yapar.. öyle kötü bir anım var 😀😁

0|1
    0|0
Yükleniyor...