Eşinizin annesiyle yaşamak ister miydiniz?

Mesela karşılıklı dairelerde...

1|0
70|59

En İyi Erkek Görüşü

• nayır ben almıyayım ama bakıma muhtac ıse sorunu varsa bakarım kesınlıkle saglıklı ıse kendı evınde otursun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Belki.

1|6
    0|0

Erkekler Ne Diyor 58

• Yok be ablacım ya
    İmkanım varsa en uzağa giderim :)

1|0
    0|0
  • Kızlar er ya da geç annesine benzer derler. Birisiyle yaşamayı kabul etmişim bir tane daha olsa sorun olmaz 😊

0|0
    0|0
  • eğer eşim babasını kaybetmişse, annesi yalnız ise aynı siteden bir daire de olur ama kapı komşusu olmaz..

0|0
    0|0
  • kimse anlaşamaz

0|0
    0|0
  • Hiç farketmez karsilikli daire ise sikinti olmaz. Ama iyi birisi olmali:)

0|0
    0|0
  • aynı evde yaşamak, o kişinin evlilik durumunu etkiler, farklı evde olması aynı apartmanda yasaması pek sorun teşkil etmez

0|0
    1|0
    • 1ay

Ayni apartmanda olmasi, ayni ebde olmasi gibi.. gece gunduz git gel olur. hayatinin taa içinde olur :)

• 1ay

@Seyyah__ o kadarda olumsuz düşünmemek gerek aslında , birazda anlayış tabi.. :) yoksa kaçmak istersen zor olmaz bu.. olumsuz mu oldu çıkarsın başka bir evde taşınırsın :)

• Düşünce kısa süreli güzel olabilir. Uzun vadeli bu sıkıcı olacaktır. Zamanı geldiğinde herkes ayrı eve çıkıp ayrı bir yuva kurmalı.

0|0
    0|0
  • isterim farketmez.

0|0
    0|0
  • İyi biriyse olabilir

0|0
    0|0
  • istemem

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Aileyle aynı binada bile yasanmaz bence.

0|1
    0|0
  • Farklı apartmanlar olursa olabilir. Çünkü bazen gürültülü geceler olabilir ^^ Yanlış anlamayın bebek ağlaması falan.. :D

1|0
    0|0
  • Yaşı büyük bayanları dinleyin erkeler nişanlınız Yaşar'ım derse bile inanmayın sonradan iş değişir en ufak şeyler problem olur çok nadir uyum olur anneniz zenginse ve size para veriyorsa o başka o zaman bitanecik annecim derler kaynana değil bak

0|0
    0|0
  • nayır,

0|0
    0|0
  • asla olmaz her dk benim evime girip çıkıcak 50 yaş üstü bir kadın istemem

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • anlayışlı bir aileyse sık sık misafirliğe gelip rahatsız etmiyceklerse tam seks yaparken kapıya vurmuycaklarsa isterdim

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Duvarlar ses geçirmiyorsa sorun yok ileride çok faydalı olabilir çocuğa falan bakar :)

1|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Karsilikli daire olabilir cok gelip gitmesin

0|0
    0|0
  • İsterim seve seve ☺

0|0
    0|0
  • Yok hayır

0|0
    0|0
  • Hayırr

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • evim ayrı olduktan sonra sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • mümkünse kızınıda alsın beraber yaşasınlar. karı dırdırından sonra kaynana dırdırıda çekemem...

0|0
    0|0
  • uzak olsun bence aileler :D özel hayat diye bişey var zırt pırt gelirler.

0|0
    0|0
  • Farketmez ben

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 69

• Esimin annesi yasli yalniz ve esi de vefat etmisse basimin ustunde yeri vardir yasayabilir bizimle. Ama bunlarin disinda asla ama asla ayni semtte bile yasamam

1|1
    0|0
  • valla insanlarla sürekli iyi anlaşmak, sürekli alttan almak, en önemlisi de sürekli memnun edebilmek zor. o yüzden her zaman bir arada değil de zaman zaman görüşmek daha güzel olur. insan kendi annesine bile bazen tahammül edemiyor. yardıma ihtiyaçları olduğunda tabi başımızın üstünde yerleri var ama onun dışında nerde çokluk orda p*kluk ve ne kadar uzak o kadar tatlı demişler.

0|0
    0|0
  • Yasadim yasarimda neden yasanmamali öcü mü? Saygi karsilikli ne kadar sayarsan o kadar karsiligini alirsin. Net

1|0
    0|0
  • Başka daire olur da aynı daire içinde istemem

0|0
    0|0
  • Nooooo 😱

2|0
    0|0
  • Olabilir

0|1
    0|1
  • Ev üstüne ev kurulmaz arada biraz mesafe olsun ki özlensin yoksa aşırı derecede rahatsız edici oluyo bana göre tabi %100 herkeste de böyle oluyo diyemem genel anlamda konuşuyorum kesinlikle evler ayrı olmalı ve arada biraz mesafe olmalı.

0|0
    0|0
  • Tabiki de hayır asla olmaz

0|0
    0|0
  • Hayir istemem

0|0
    0|0
  • Eşimin annesinin nasil bir insan olduguna bagli. Eyer duzgun bir kadinsa tabikide otuturuz ama ne kadar iyi birisi olsa dahi ayni evde yaşamam cunku bir sure sonra kavgalar cikabilir. Uzak olsun birbirimize saygimiz olsun.

0|0
    0|0
  • Hayır asla katıyen

0|0
    0|0
  • birlikte yaşamak istemem

0|0
    0|0
  • Hayır istemem

0|0
    0|0
  • Istemezdim neden cunku ben ergenligime kadar buyuklu evde buyudum babanemle dedem alt katimizdaydi annemin neler yasadigini gordum istemem zor oluyor ne kadar anne kiz gibide olsan arkandan ne dolaplar donuyor aile zor is

0|0
    0|0
  • Ahaha cevaplara bak erkekler olur demiş, kızların ise neredeyse hepsi olmaz demiş. Erkekler haklı valla bize laf söylediğinde. Bu devirde erkekler daha iyi valla :D

0|0
    0|0
  • Hayir yaa. Ben kendi annemle anlasamiyorum surekli kaynanami gorsem kavga ederim tahammulum yok

0|0
    0|0
  • Yine de istemem

0|0
    0|0
  • Istemem. Herkes kendi evinde sagolsn

0|0
    0|1
  • Biz önceden iki dedemle anneannem ve babaannemle birlikte yaşıyorduk çokta harika oluyordu hep neşeli güzel minnoş zamanlar oluyordu ama şimdi dedemler antalyaya gitti bizi bıraktılar

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Yaşardım

0|0
    0|0
  • hayır tabiki

0|0
    0|0
  • Istemem, kadin caresizse olur

1|0
    0|0
  • Cok isterdim

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • olabilir ne var bunda :D

0|0
    0|0
  • Hayır benim annemde onun anneside evden biraz uzak olsun..

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    39
Yükleniyor...