Hayatın gerceklerine hiç bu açıdan baktınız mı?

Hayatın gerceklerine hiç bu açıdan baktınız mı ?

3|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Baktım... Bakiyorum...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kusura bakmayın ama onların durumu savaşın ya da oradaki verimsiz arazilerin suçu değil. Bizim suçumuz Amerika'nın sömürgesi emperyalizmin sonucu o insanlar. Peki Nasıl bizim suçumuz? Devam edelim biz Amerikan emparyalizmine para kazandırmaya sırf marka giyinmek için Amerikan ürünlerini satın alalım eşyamızla hava atabilmek için Amerikan marka şeyleri satın alalım hep.. Sonra da orada bebekler açlıktan ölürken yediğimiz lokmalar Boğazımızdan geçsin di mi... Kendime de insanlığa da çok kızıyorum

0|0
    0|0
  • Şükür halimize çok zor durum daha çocuk onlar :(

0|1
    0|0
  • Hiç kimsenin hiç bir şey yaptığı yok. Emin olun. Açlık ve sefalet büyüyecek. Zenginler dahada zengin olacak.. Sonuç aradaki derin uçurum..

0|0
    0|0
  • Bende buna kızıyorum ya kimi insanlar açlıkdan ölürken kimilerinin yediği önde yemediği arkada haline şükreden hiç kimse yok.

0|0
    0|0
  • Gozlerim doluyor bunlari gorunce bide afrikadaki muslumanlarin olumleri😢

0|0
    0|0
  • Bunların farkındayım

0|0
    0|0
  • zor çok zorr

0|0
    0|0
  • Avrupa'daki obezite hastalığı Afrika'daki aç çocukların ahıdır

0|0
    0|0
  • ya naptın sen sabah sabah yaa :(((

0|0
    0|0
  • acı verici :(

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Baktım ama sonuç yok.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İnsan acınası bir varlıktır.
    Bazı şeyleri yaşamadığı sürece anlamaz.
    Daha fazla para almak için, kazanmak için çıkarları için savaşır ama dünya da milyonlarca insanın aç uyuyup aç kalkıp, susuz yaşadığını bilmez, görmez kördür. Şimdi biz aynı dünya da mı yaşıyoruz? Bizi öbür dünya da aynı keseye mi koyacaklar?

0|1
    0|0
  • aklım almıyor
    dünyanın öbür ucuna bomba atabilen teknoloji var ama ekmek götüremiyor

0|1
    0|0
  • İnsanları sevmeyen birisiyim ama bir çocuğun açlıktan hayatını kaybetmesi çok kötü birşey ölümüne açlık çekmek nedir iyi biliyorum.

0|1
    0|0
  • Baksakta her 5 saniye de 2 insanın açlıktan öldüğü gerçeği hiç bir zaman değişmiyor malesef

0|1
    0|0
  • Uzdun kanka

0|1
    0|0
  • İnsanları 3e ayıran kapital sistem değişmeden bu dünya bok içinde yüzmeye devam edecek kardeşim

0|0
    0|0
  • Kapitalizmin kahredici sonucu

0|0
    0|0
  • dünya yanmasın da kim yansın?

0|0
    0|0
  • Çok bakmışlığım var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...