Şimdiden sorayim, helallik istiyim mi?

Merhaba. Ben yaklaşık 1 sene kadar sonra Allah nasip ederse bu şehirden kurtulucam. Arkadaşlar çok acı çektim insanlar burda çok yıprattı beni. Tayinle gelmiştik 12 yaşında şimdi 18im ve üni sınavıyla birlikte inşallah kurtulucam. Yapmadıkları şey kalmadı tipimle alay etmeler özgüvenini dusurmeler alay etmeler küçük gormeler ikiyuzlulukler ve daha yazmadigim yüzlerce şey beni çok yaraladı bu yer. Onlar bana sorsa hakkımı helal etmem. Bana yasattiklarindan sonra olmaz. Affederim ama hakkımı helal etmem. Size de bir sorunum dedim helallik islemeli miyim zamanı gelince?

Güncellemeler:
1ay Gerçekten çok fazla şey yaşadım kendimi kaybettim burda ben. Ve bu insanları affetsem bile hakkımı helal etmiyorum.
1ay Helal etmiyem.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yani bu bana göre gönülden geçen bir şey. Dilin evet dese de pek olacak şey değil, sadece adet gibi olur. Maneviyat çok önemli ve çoğu kişi bunun farkında değil. Çoğu kendini zeki zannederler fakat herşeyleri ortada ve bu tür insanlar kötüdür, yani iyi insanlar bunu yapmazlar. Bunları fark ettiğinde helalini sadece dilinle etmiş olursun ve içinden asla edemezsin, istesen bile olmuyor :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Hakkını Helal et derim. .. sen kazanırsın. .. affetmek büyüklük tür. İnsanlar her yerde kötü. Gecmisiyle mutlu olamaz insan. O yüzden bunları unut yeni bir hayata başla derim

0|0
    0|0
    • 1ay

Ve untma. Zamanı ni bilemezsin. Kim önce ölecek kim kalacak...

• 1ay

Dilim dese bile gönlüm demeyecek yukarıdaki yoruma katılıyorum bu yüzden. Gorusun için sagol

Yükleniyor...