Erkekler? Bu sorum size?

Açıkça söyleyin, diş teli bir kızda size ne hissettirir? İtici gelmiyor değil mi?

0|2
0|31

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgilim 2 yıl kadar kullanmıştı takılı oldugundan bile cok haberim yoktu cıkarken yani sallamıyordum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• bir kızda en dikkat ettiğim yer ağzının temiz ve bakımlı olmasıdır. Bu yüzden tel taktırdığı için itici gelmez ağız yapısına dikkat ediyorsa sorun yok 👍

1|0
    0|0
  • bak! sizin doğanızda olmayan hiçbir şey ne iticidir ne çekici. diş teli itici gelmez. ruj çekici gelmez. nokta

1|0
    0|0
    • 1ay

Ooov. Al sana cevap dercesine oldu bu resmen. Teşekkürler.

• 1ay

bir kadın vardı daha önce hiç makyajsız görmemiştim, bir doğal haline denk geldim yok artık dedirtti. resmen makyajı güzelliğini kamufle etmiş. o dudağının renk olarak karşılığı hangi ruju getirsen yok. makyaja verdiği paraya ve emeğe acıdımmm.

• 1ay

Doğrudur. Bazısı yüzünün değerini bilmeden makyaj yapıyor, sonrasını düşünmeden. Yüzünü affetmemek bu yani.

• Kimsenin sağlık sorunuyla ilgili durum bana itici gelmez

1|0
    0|0
  • İtici. Zaten swvisecegim varsa da sevismem

0|0
    0|0
  • çocuk gösterir ama sağlıkiçin vazgeçmeyin

1|0
    0|0
  • Tellerin arasında yemek atıkları kalmadığı sürece sorun olmaz

0|0
    0|0
  • İlk sevgilimde vardı :D İtici değil :D

0|0
    0|0
  • valla sevgisel yonden bnde sikinti yaratmaz he guzel duruyormu dersen hayir ama gecici bir tel icin sevdigimden vazgecmem

0|0
    0|0
  • Sizin geneliniz itici ama diş telinden bir şey olmaz sonsuza kadar kalmıyo ya hem daha iyi bir fülüşün olur ilerde ;)

0|0
    0|0
  • bayılırım

0|0
    0|0
  • İtici tabiki yamuk dişli 😬

0|0
    0|0
  • Vallahi gelmez. Hem bu iyi bir şey sonuçta dişler daha düzgün olunca daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Yok arkadaşımda var bence kötü değil gözlük gibi işte

0|0
    0|0
  • Yoo aksine bazı kızlara yakışıyor bile

0|0
    0|0
    • 1ay

Hoş, yakışanı da var ya evet

• yoo bazılarına çok yakışıyor sadece temiz olması yeterli aralarında tavuk parçaları kalıyor o da koku yapıyor.

0|0
    0|0
    • 1ay

Temizlik şart tabiki diş telinde öncelik zaten çürüme daha oluyor hızlı o yüzden

• Evet güzel gelmediği bir gercek ama dişler sıkıntı ise o da sorun birini 2 yıl takarsın düzeltmezsen ömür boyu. Karar senin hangisi fazla?

0|0
    0|0
    • 1ay

Ömür boyu o durumda olmak istemediğim için taktırdım zaten telim var şu an.

• 1ay

Doğru yapmışsın bunu dert etme

• hıc bısı bazıları cekıcı bıle gelıyor bazısında kotu duruyor ama benı rahatsız eden bır olgu yok

0|0
    0|0
  • Bazılarına çok yakışıyor

0|0
    0|0
  • Yani millet olarak çok alışık değiliz ya ilk başta bir tuhaf geliyor ama zamanla alışıyoruz :)

0|0
    0|0
  • Farketmez

0|0
    0|0
  • İtici.

0|0
    0|0
  • Geliyor tabiki

0|0
    0|0
  • Hayir tabikide

0|0
    0|0
  • Kız guzelse hayır Karadenizli 2 kız kardeş gormustum dış teli vardı 2sindede ama çok tatlılar dı

0|0
    0|0
  • utangaç olurlarrr sıkılırlar itici olmazlar ikici olurlar mı bilmem

0|0
    0|0
  • Yakısan vardır herhalde

0|0
    0|0
  • Öpüşmek istersen zor olur 😊

0|0
    0|0
  • İtici ilk gördüğünde geliyor sonra gelmiyor :)

0|0
    0|0
  • eger güzel bir kızsa bile birden gülünce çok itici geliyor. direkt soğuyorum ondan. nedenini bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bana çekici gelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...