Kafa dağıtmak için siz ne yapıyorsunuz?

Ben bir şeye takıntılı olunca ne yaparsam yapıyim o odak noktam oluyor ve o şeyi basarmadan elde etmeden rahat uyuyamiyorum. Bu bir kişi, eşya, iş veya başka birşey olabilir ama onu elde etmek icin herşeyi yaparım istiyorsam. Bazen olmuyor ne kadar zorlasanızda.. Bu odak noktamdan uzaklaşmak icin bana verebileceğiniz bir tavsiye var mı?

0|0
119

En İyi Erkek Görüşü

• müzik dinlerim, dışarı çıkarım, kitap okurum, film izlerim , gitar çalıyorum aynı zamanda acayip iyi geliyor veeee en güzeli kampa gidiyorum...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Kendine bir fobi edinebilirsin

0|0
    0|0
  • Ben oyun oynarım şahsen 😅

0|0
    0|0
  • Hmm üşengeç biri olduğumdan fazla takılmam böyle şeylere ama taktığımda bende senin gibiyim sinirlerim bozdulduğunda ancak uzaklaşabiliyorum

0|0
    0|0
  • kafayı uyuşturuyorum

0|0
    0|0
  • Org-piyanoda birşeyler çalarım.

0|0
    0|0
  • ks de takılıyorum
    ya da içiyorum

0|0
    0|0
  • Müzik tabiki

0|0
    0|0
    • onu 7\25 yapıyorum :)

• yok 7-25 o :D

• Öyle olsun madem ama bence sen kafa dağıtıyım derken gerekli olan yerleri de dağıtmışsın ama merak etme 1 2 yıla toparlar😂😂😑

• sigara içiyorum

0|0
    0|0
  • elektronik eşyaları kurcalarım

0|0
    0|0
  • Çalış işe ver kendini. En iyi ilaç arkadaşların ile vakit gecir ve spora başla baya iş çıkardım sana 😊

0|0
    0|0
  • Uyku keyfi :D

0|0
    0|0
  • Arabayla dolaştım geldim şimdi.

0|0
    0|0
  • ortalığı dağıtıyorum

0|0
    0|0
  • Böyle durumlarda devamlı biriyle birşeyler konuş havadan sudan bile olsa olur

0|0
    0|0
    • 😑😑deniycem

• amacım takintimdan kurtulmak değil ama onu elde etmek, bu yüzden pek ise yararmi bilmiyorum bu söylediğini ne zamana kadar surdurcem ki takintim bitene kadar mi

• Aynen geçene kadar

• Müzik dinle kafa dagitiyorum

0|0
    0|0
    • Daha çok düşünüyorum s müzik dinleyince aslında

• yanlış anlaşıldım kendimi ifade etmeme rağmen hala haksiz gibi görülüyor olmam.

• Sen kendini bil seni bilmek istemeyeni de takma bu kadar

• Yüksek sesde müzik iki bira sonra kitap gibisin

0|0
    0|0
  • Ateş ederim :D

0|0
    0|0
  • Sevişiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...