Yalan mı söylüyor sizce?

Telefonla konuşurken karşı taraftan gelen mesaj sesi duydum ve sevgilime, "aşkım mesaj geldi" dedim. Yoo gelmemiş falan dedi. Ardından yeniden bir whatsapp mesaj sesi duydum. Ee geldi mesaj işte dedim, "ya yemin ederim gelmedi. netim zaten yavaş. bakıyorum hiçbir şey gelmemiş." diyip diyip durdu. Yüzde yüz duyduğuma eminim ve o an odada yalnız başınaydı. Of. Telefon hatası mıdır.

0|1
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• iOSta ardarda bildirim geliyor. iPhone kullanıyorsa endişe yapma da androidse bence gizli biri var kurcala derim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yahu deli misiniz? Mesaj gelirse gelir. Yok kim mesaj atmış, yok niye geceleri online olmuş, kiminle konuşuyor? Herkesin kendi özel hayatı var. Bence ilişkilerinizde elle tutulur bir problem yok ama sorun çıkarmak için böyle salakça şeyleri bahane ediyorsunuz.

0|1
    0|0
    • 1ay

Gece vakti sevgiline mesaj geliyorsa ve bu seni ilgilendirmiyorsa sevginden şüphe et bence. Zaten imalı bir şekilde asla sormadım. Gayet gülerek ve gerçekten merak ettiğim için sordum ve ısrarla mesaj gelmediğini iddia etti. E kulağımın duyduğunu net bir şekilde karşı taraf reddedince insan şüpheye düşüyor

Erkekler Ne Diyor 13

• Hata olabilir ama düşük ihtimal

0|0
    0|0
  • ulan aynı terane yok şarja falan takılıysa o ses çıkarıyor geçen kız aynısını bana diyodu mesaj geliyor sana diye halbuki yok öyle bişey demekki yanlız değilmişim.

0|0
    0|0
    • 1ay

oha cidden mi

• 1ay

ama whatsapp bildirim sesi çıkıyo yalnız. bu telefon hatası tüm ilişkileri söndürür. bu ne be.

• 1ay

evet şu an bende olduğu gibi malesef.

• mesaj gelmiş olabilir bu kadar takıntı ne yani arkadaşı falan atmıştır bu kadar katı olmayın kızlar bunaltıyosunuz sonra erkekleri

0|0
    0|0
    • 1ay

Erkek arkadaşıysa niçin gelmedi diyor ki zaten kısıtlayan biri değilim. Mesaj sesi duyduğum halde yooo gelmedi diyince insan şüpheye düşüyo

• 1ay

gelmedi diyorsa gelmemiştir güven duymuyosun demekki

• 1ay

ya sen sevgilinin yanında bir erkek görsen ve sana yoo erkek yoktu dese inanacan mı. bu da öyle bir şey. whatsapp bildiri sesi yüzde yüz duydum diyorum

• Aldatıyorr 😂😂

0|0
    0|0
  • Vay, gelse ne olacak gelmese ne olacak. Sonuçta mesaj he belki mesaj gelmiştir. Belki özeldir.

0|0
    0|0
  • Odada Kimse Olmadığına Eminsen Eğer YALAN Söylüyor.
    Varsa da O kişiye Geldi Desek Yine YALAN Söylüyor.
    Seçim Senin Ya SEV Ya TERKET!!!

0|0
    0|0
  • Yalan söylüyor...

0|0
    0|0
  • Yalan söylüyor sana

0|0
    0|0
  • art niyet barindiriyorsun icin tutcana al telefonu bak sonucda sevin

0|0
    0|0
  • Kedidir belki

0|0
    0|0
  • Yok ! Aldatmaca hatası.

0|0
    0|0
  • Üst üste duyduysan ve inkar ettiyse aynen, yalan söylüyor

0|0
    0|0
  • Çok sıkma çok ta serbest bırakma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yalan soyluyor bu durumlar cok tanidik evet baskalariyla konusuyor sanada tabiki soylemez ben baskalariyla konusuyorum

0|0
    0|0
  • Yakan söylüyor dur

0|0
    0|1
  • elinden zorla alıp baksaydın keske gelmediyse bide ben bakıyım vs deseydn öğrenmiş olurdun

0|0
    0|0
    • 1ay

telefonla konuşuyoduk canım :(

• 1ay

aa pardon :) orasına dikkat etmemişim whatsappa giriş saatlerini vs kontrol et olmazsa nasıl olsa aklına takılmış bir kere için rahatllayana kadar araştır

• uzaklaş bence ondan

0|0
    0|0
  • yalan soluyodur

0|0
    0|1
  • Aldatıypr

0|0
    0|0
Yükleniyor...