Sevgilim siyasi paylasimlarimi sildi neden boyle tuhaflik yapti acaba😕?

Face sifrem ondaydi baktim tum türk bayraklariyla olan faln siyasi paylasimlari hatta 29 ekim cumhuriyet bayrami paylasimi bile silmiş. Biara cok ülkücüydüm siyasete cok düskundum kiziyodu bidaha siyaset yaptigini duymucam siyasi paylasimda yapmican diyodu. şu an ayriyiz. Facesinde bir muzik paylasimi var dikkatli baktim onu profilinde terorist resmi olan bir pkk linin sayfasindan paylasmis. Şok oldum. Ama oda "Allah Türk askerinin yardimcisi olsun"falan gibi paylasimlarda yapiyordu. erzurum oltulu. Dadaş nden boyle bisey yapti ki kafam karisti

Güncellemeler:
1ay Oyunu akp ye atiyo
1ay Xxx

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Uzak dur. gerçek bir ülkücü pkk lılarla zaten yanyana gelmez ve onları hoş karşılamaz demekki dadaş değilmiş erzurumdada sempatizan var

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama onund Allah türk askerinin yardimcisi olsun gibi paylasimlari var. Birinde resimli bisey var kurdistan mi istiyosuniz yaziyo. Recep ivedgin nah yaptgi resiminde al sana kurdstan yazisi vardi

• 1ay

Demekki değişmiş ya da çevresine öyle gözüküyordu. Yoldan çıkmış bir kere uzak dur.

• 1ay

Oyunu mhp yede atsa chp yede atsa fark etmez

Erkekler Ne Diyor 4

• Riske girme ayril net !!!
    Ilerde is ciddiye binerde evlenirsen ve boyle biri cikarsa hem aileni uzer ve allah muhafaza colugun cocugunda ole serefsizlerden birisi olur hatta daga cikar. Snra bekler durursun oyle.
    Sevgiden onemli seyler var ayrilmalisin nokta.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama Turk. askerini destekleyici seylerde paylasiyodu ne bilim😕

• 1ay

Hah simdi dogru yorum yap nasi okuyosunuz ya😒

• 1ay

Konu hassas napam

• değişik

0|0
    0|0
  • bu işler böyle sen başta ondan kıllanacaktın ama zor tabi

0|0
    0|0
  • Alla neden öyle oldu erzurumda öyle biri cıkmaz bende erzurum narmanlıyım alla

0|0
    0|0
    • 1ay

Oldu işte. Oyu akp ye veryodu. Ama turk askerini destekleyici paylasimlari da vardi. Muzigi paylastigi sayfa sasirti beni. Ama o sayfayi begenmis degil

• 1ay

Bar bişe dikkat et sende tm mı

Kızlar Ne Diyor 1

• ona sor

0|0
    0|0
    • 1ay

şu an ayriyiz yeni farkettim😕

Yükleniyor...