arkadadlar aranizda yazin boyle arkadaslariyla kamp yapmis cadir kurmus olan var mı bir haftalik falan varsa deneyimlerini yazabilirmi yani nerede yapti ne kadar ucret verdi ve nelere ucret verdi harcadigi parayi falan yazabilirmi

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kocaeli bağırganlı deniz kenarında kurduk duş tuvalet Çeşme vardı çadır başı o zaman 5 tl günlük alıyorlardı Mersin'de kuzenim de denizde çadır kiraya veriyordu her şey vardı dağ orman olan yerlerde de var kamp alanları ama durum ne bilmiyorum tek tavsiyem sivri sinekler için sprey falan vücudunuza sürün mutlaka kamp çadırı ve deniz çadırı ayrı o hatayı yapmayın aslında şu da fena olmazdı
    im.hthayat.com/.../...835366606796ae1d_600x600.jpg

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• üf salak misin bu saatte

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• ay da bir yaparım arkadaşlarımla. kendi çadırımız var. genelde sahile iner öyle kurarız çadırı. sucuk alır ateşte pişiririz. masamızı sandalyemizi kurar içki içeriz, sohbet ederiz. günü birlik gideriz. 3 arkadaş ortalama kişi başı 100 lira yeterli bize. yeme içme, benzin içinde.

0|0
    0|0
  • Arabayı yicek doldurduk bide cadirlar falan 2 hafta kaldık öyle gayette keyifliydi deniz kenarında bir yer var hemde bedava Yakınlarda cesme de var su ihtiyacini arabayla taşıyarak giderdik

0|0
    0|0
  • ücret ödemedim. çadırım malzemelerim zaten vardı. bir yanımda götürdüğüm yiyeceklere para verdim işte

0|0
    0|0
  • Bu yaz yaptık çook uzun nasıl anlatim

0|0
    0|0
    • 1ay

genel olarak fiyat bilgisi iyi olur

• 1ay

çadırımız var, yakıt hariç hiç masraf yapmadık. Köylerden yiyecek aldık doğal beslendik. Zaten söz vermiştik birbirimize teknoloji ve metropol yaşamına dair tek bir unsur barındırmadık. Evden herkes ihtiyaç olanı aldı.500 Lira yakıtımız gitti.1-2 il köylerini gezdik dağlarda kamp yaptık. Hedefimiz 81 ili gezmek..

• buradakiler çadırı evde kuruyor genelde :D

0|0
    0|0
  • Mevsim ne olursa olsun fırsat buldukça yapmaya çalışanlardanım. Doğanın gücünü hissetmeli ☺️

0|0
    0|0
  • ben kurdum o çadıra girersen herşey olabilir çiyan akrep yılan böcek

0|0
    0|0
  • Anlatırdımda uykum geldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...