Kapat

Kinci insanlarin nedenini anlayamiyorum neden yapıyorlar bunu?

Olay olmuş bitmiş, hala bir laf sokma derdinde aptal... kendini haklı çıkarma, egosunu kabartıp karşısındakini yere gömme derdinde... ne canım insanlar var. Allah ıslah etsin, Allah her insana bir beyin vermis akilli düşünüp davranmasi icin, Allah olmayan beynine beyin versin. Allah akıl fikir versin ya. Aksam akşam sinirlendim. Aptal, kendini one sürüp karşında kini olabildigince yere gömmeyi zafer biliyor ya. Allah böyle insanları evden uzak tutsun.

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Peki biri tecavüz etse sana affedermisin

1|0
    0|0
    • Hayır, ama karşı tarafın yaptığı bana daha ağirdı. Yaşım küçük olduğu için bir sure susmayı seçtim, yanlışıni bildiği halde kendini haklı gostermeye kalkıştı her defasında, beni kötüledi yalancı ben oldum yani. Şimdi kalkmış bana ordan burdan laf sokuyor daha ne yapayim?

• Susuyorum yine

En İyi Kız Görüşü

• ben çok kinciyimdir mesela çünkü en küçük bir olayda çok kalbim kırılır ve o kalp kırıklığını asla unutmam böylece bir daha bana zarar veremez beni üzemez kendimi koruma mekanizması bir nevi ama laf sokma filan çocuklaşmaya gerek yok

1|0
    0|0
    • Aynen çok haklısın ve bunu bana yapan benden büyük bir kadın ben alttan aldığım halde o devam ediyor sürekli

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• çünkü kinci insan dürüsttür ve sonuna kadar gider yanlış anlama kinci değilim ama kinci insanları da anlayabilirim :)

0|0
    0|0
    • Inatciligina :) haksizligini saklamak icin kendini haklı göstermek için 40 takla atıyor, şu an durum guncellemis, kızdırdı beni gerçekten. Ne aptallar var Yarabbi... işi gücü yok benimle uğraşıyor

• Birde bir olay yaşayınca herkese duyuruyorlar ya imalı imali durum guncelliyorlar deli ediyor beni harbi gerizekali olduğunu kanitliyor :D

• yorum yok artık :D

• yapicak pek bisey yok sadece o konuma gelmemeye calis her insanda kin nefret duygusu azda olsa vardir ama sebeblere bakmak lazim kendini dogru gordugu bir nokda olmasa bu duyguyu yasamaz

0|0
    0|0
    • Haklısın, elbet bir tarafı vardır. Ama haksız olduğu tarafı bildiği, karşılığını da çok iyi alacağını biligi halde haklı görünmek için 40 takla atıyor

• Öyle tabi, Teşekkürler.. ama karşı tarafla hicbirsekilde yüzyüze gelmek istemiyorum, muhattap olmak istemiyorum. Gerçekten muhattap olunacak insanlar değiller.

• ona yapacagin iyilik belkide odur

• sen de kininden onu gömdün ne farkın kaldı

1|0
    0|0
    • Elde değil ezilen taraf benim, ve ben sessiz kaldığım halde karşı taraf hala buna devam ediyor, cahil derim ben öyle insana. aptal derim. Hakkım çünkü, haksızdir, haklı olmak için kırk takla atar.

• ya ben nefret ettiğim insanın yüzüne bile bakmam. ona laf sokup nefes dahi tüketmem. neden başkaları kin besliyor ve gelip laf sokuyor. mesele bu değil mi

• Aynen öyle. Bende bundan şikayetçiyim, onlar olayı ilerlettikce ilerletti duyurmadigi kimse kalmadı, kuyruğunu da ekledi olaya. Boşuna uğrastık yaralandik bunca zaman. Ben de 2 gün önce bundan bahsettim ona, sonra gitmiş yakını da durum guncellemis laf sokarak. Öyle insanlar ne kadar aptal ve İşsiz olduğunu kanitliyor bana göre. Ben hep sustum, sadece sustum. Saha da ilerlemesin diye. artık bıktım çünkü uzulmekten gerçekten..

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Cunku iyi

1|0
    0|0
  • Allah sanada beyin vermiş ki onu kullanamayanları ayır ve gereksiz kişilerle uğraşıp boşuna gerilme diye.

1|0
    0|0
    • Haklısın ama ufaktan olsa gerilmemek elde değil, bir insan bu kadar da öküz olmaz.

• Olan oluyor. Bu hayatta her telden insan var. Akıl sahibi insan, nabza göre şerbet vermesini bilir.

• Haklısın. Beğendim yorumunu. Teşekkürler. :) +1

• Yapı meselesi, birine gerçekten sinir olduysam o insan bende kara listeye girer.

1|0
    0|0
  • Amin

1|0
    0|0
  • Ya çok kötü ama bende de inanılmaz bir kin besleme var ve asla affetmem hep bu huyumdan nefret etmişimdir ama insanın elimde değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...