Geçmişteki hayatıma kimse inanmıyor?

14-17 yaşlarım hayatımın en tehlikeli zamanlarıydı reşit olmadığım halde araba kaçırıp uçurumdan uçtunuz mu benim gibi? Uyuşturucu bağımlısı arkadaş çevreniz olduğumu ve yaş daha 13. Arkadaşlarıma uyuşturucu dağıtıyordum mezarlıklarda gecenin bilmem kaçı. Gizli kaçamak gece hayatınız oldu mu. Arkadaşlarınızla kendinize ait eviniz olup çanta çanta paralar yediniz mi? Ve yine yaş 13 Büyük şehirlerde iş adamlarını dolandırdınız mı, hayatınızın en büyük ağır ceza mahkemelerinde mahkeme gördünüz mü ? Ve ben büyüdüm üniversite okuyorum herkes beni parmakla gösteriyor ve eski benden eser yok. Kimse geçmişinizi bilmiyor sadece maziler var. Yakınımdan bir kaç kişiye anlattım gülüyolar inanmıyolar ve delirdiğimi düşünüyorlar. Kimse yaşadığım şeylere inanmıyor? Var mı sizinde böyle çocukluğunuz?

0|0
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• Ben insanlara asla inanmamazlık etmem çünkü herkesin tecrübesi farklıdır.
    İnsanlar yapamazlar, göze alamazlar bazı şeyleri veya beceremezler bu yüzden karşısındakininde yapamayacağını düşünürler.
    Kendimden biliyorum bunu, çünkü bende birçok şeyde başarılı oldum veya çılgınlıklar yaptı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben gecmisim daha kotu 4. kattan camdan atladim orumcek adam gibi belimle iple diger eve giriyodum daha 7 yasinda çalışıyordum erkek gibi kızdım övünme kendinle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Bundan daha tehlikeli bir dönem geçirdim, ama bunu birilerine anlatıp onlardan inanmalarını beklemedim çünkü inanılacak gibi değildi ve insanların gözünde ucuz bir adam imajı vermemek için geçmişe bir perde çektim, bir kız çocuğu olarak bunları yaşaman gerçekten üzücü inanmamalarının nedeni de senin kadın olmandan ötürü olabilir.. Her şeyi geçtim sen bu kadar pisliğin içinden sıyrılmayı başarmışsın dehala neden bu yaşadıklarını insanlarla paylaşıyorsun ders çıkaracak kadar akıllı değilsin sanırım, ölmeyi hak eden zavallı bir kız çocuğusun.

0|0
    0|0
    • 1ay

Yanlış yorumladın. Ders çıkarmaz olur muyum. Bunlerı aştım ve üstünden tam 5 yıl geçti. Ve bazen bakalım ne tepki vericekler diye bir karesi anlatıyorum. He he diyorlar

• 1ay

Asla asla inanmadıklarından anlatıyorum. Espiri yapıyorum sanıyorlar. Çünkü utanıyorum 😔

• 1ay

Ben senin altındaki o varoş kokuyu alırım, delik ayakkabını yırtık pantolonunu görürüm. Bir gün benim gibi birine bir parça anlatırsın geçmişini seni kitap gibi okur o yüzden dikkatli ol espiriyle karışık olsa da bu konulara çok girme olmak istediğin kişi ol

• neden olmasın ünlü bir yazar söyle der ; her insan bir kitaptır okumasını bilene... yani sadece kapagına aldanmıcaksın o kapagın altında ne hikayeler var kim bilir...

1|0
    0|0
  • yok artık inanmıyorum bunları gerçekten yaşadıysan muhteşemmiş ya böyle atraksiyonlar yaşamak isterdim doğrusu bir ilginç o yaşta bunları yapmak nerden aklına geldi hiç mi korkmadın sen

0|0
    0|0
    • 1ay

Korkmadım. Ölüm diye birşey olduğunu bilmiyordum. Çünkü çocuktum

• 1ay

O Zaman'lar bunlaeı yaparken ölüm korkusunu bilmezdim

• 1ay

ha sen araba olayını diyorsun ben genel olarak diyorum

• Gel bir tekmede ben vurim birbeneksikmişim ajjsjjs

0|0
    0|0
  • 👏👏👏👏 benimki daha dramatik ağlarsın falan olmaz

0|0
    0|0
  • Pis işler yapmam vicdanım rahat etmez o tarz kişilerlede bir ilişkim olmaz

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı

0|0
    0|0
  • Acilen film izlemeyi bırakmalısın.

1|0
    0|0
  • Sagopanın bir sözü aklıma geldi. "geçmişteki ahmaklıklarım geleceğimi temizler"

boşver inanmasınlar, en azından sonradan bu yola tekrar girmezsin merak edip çünkü aptalca olduğunu bilirsin.

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynen. Bakalım ne tepki vericekler diye sadece bir tanesini anlatıyorum gülüyolar

• 1ay

Yuk. Karadeniz 😀

• 1ay

karadenizde böyle pislik yerler var mı ya nasıl olduda baban seni vurmadı

• olur neden olmasın burası Türkiye.

0|0
    0|0
  • Pablo escobar senin neyin oluyo?

1|1
    0|0
  • Mezarlıklarda yattık ama kötü alışkanlıklardan uzaktık...

0|0
    0|0
  • can çıkar huy çıkmaz...

0|0
    0|0
  • o yaşlarda çok film izlemişin anlaşılan gerçekçi hayaller kurup onları yaşamışsın :D fddfdf

0|0
    0|0
  • Bütün bu işlerle uğraşırken okula gidip derslerini ne ara çalıştında üniversite okudun sen roman yaz :))

0|0
    0|0
    • 1ay

13 ve 17 yaş. Özellikle belirttim. Ve son yılımda ben ben değildim. 18 de ve ilk yılımda ağır amaliyatlarla bile elime kitablarımı alıp çalıştım ve o gün bugündür çok değiştim. Okadar korkak bir kız oldum ki kedi yavrusundan daha savunmasız

• 1ay

Nerde yaşadın bunları

• Geçmişten geriye mazi kalmaz sadece her zaman bir parçası olur taşıdığın. 13 yaş için söylediklerin abartı 17 deseydin eyvallah.

0|0
    0|0
  • İnanırım. Bunlar normal geliyo artık

0|0
    0|0
  • çocukken izlediğin filmlerin etkisinde kalmış hayaller kurmuş ve gerçek olduklarında inanmışsın :D

0|0
    0|0
  • zengın kızımıydın? çok değişik bir kız oldugun kesin şaşırdım.

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayır. Babası tarafından sahiplenilmeyen bir kız

• 1ay

oyle gunumuzde cok kız var.. benım merak ettıgım neden boyle yapma geregı duydun? çoooookilginç bir hayatın olmuş cıdden yanı şaşırıyorum tekrar okudum hayretler içerisindeym. çok gizemlisin

• Tuttum bunu iyi hikaye...

0|0
    0|0
  • abartı :)

0|0
    0|0
  • Var ya.. bu yüzden istanbuldan kaçtım.. dahada geri dönmedim 😂

0|0
    0|0
  • ben de tam tersini yaşadım bana da gülüyorlar

0|0
    0|0
  • simdi arındınmı

0|0
    0|0
  • ne güzel sana işte roman yap para kazan :D

0|0
    0|0
  • vayyy şahane :D

0|0
    0|0
  • inanmadım 13 yaşında ebeğin hörekesi

0|0
    0|0
  • Yok Allah'a şükür.

0|0
    0|0
  • Bence inanmıyor olmaları daha iyi. Demekki çok değişmişsin.

0|0
    0|0
    • 1ay

O zaman da belli etmiyordum tam bir hanfendiydim oturup kalkmasını bilen. Aileme teşekkür için geliyorlardı ne güzel bir evlat yetiştirmişsin diye saygılarını sunar. Okul müdürüm bile saygı duyardı sırf benim sebebimle aileme

Kızlar Ne Diyor 8

• Şimdi ben desem de kimse inanmaz ama sanaldan insanları maddi anlamda kandıran birisiydim.

0|0
    0|0
  • Önceki hayatın mi?
    Olabilir pek inandırıcı değil ama yinede. Ayrıca eski hayatından eser yoksa neden insanların sana inanmamasini ciddiye alıyorsun ne güzel işte.

0|0
    0|0
    • 1ay

Neden yaa :)) daha fazlası hatta delimiyim yahu ben

• 1ay

Sizene:))

• 1ay

Onu diyorum bende bizene

• Bizim en büyük çılgınlığımız komşu bahçelerden çiçek koparmaktı...

0|0
    0|0
  • Eğer birini inandirmayi kafaya bu kadar takmışsanız ve inandırmak istediğiniz konuyu bu kadar ballandırarak anlatıyorsanız konu yalandan ibarettir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Asla tam aksi. İlk başta utanarak anlattım. Baktım bir kahkaha geldi bende güldüm şaka dedim ve geçtim.. İnanmayın sizde kimse inanmasın. Bunlerı dile getirmek çok zor

• 1ay

Senin geçmişinde uzman olduğun işler varsa benimkide bu insan psikolojisi. Senin yaptıkların beni bağlamaz herhangi birini de bağlamaz inanmiyorlarsa tamam der geçersin ve biter.

• 1ay

Öyle zaten

• Bende inanmayanlar kervanına katılıyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Hahah bak işte neden:)

• 1ay

İnanmanızı istemiyorum çünkü beni görseniz böyle birşeyi yakıştırmazsınız aklınızda Nasıl bir profilde kız canlanıyor bilmiyorum ama aklınız uçuklar şimdiki hayatımı görseniz 🙏

• 1ay

Tabi canım kesinlikle

• Hahahahhaha

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Hi şizofren

0|0
    0|0
Yükleniyor...