Türkiye niye böyle, başka ülkede böyle var mı?

Bu torpil muhabbetine sinirlendiğim için bu soruyu sormak istiyorum. 2 yıllık üniversiteden yeni mezun oldum. Madem bir halta yaramıyor niye böyle bir okul açık okutturuluyor. İşe başvuruyorsun senden tecrübe bekliyorlar, işe girmeden nasıl tecrübe edineceksin. Torpil olmadan bir işe almıyorlar illa bir tanıdığın olması lazım. Ben gerçekten bu durumda diyecek söz bulamıyorum. Allah hayretsin sonumuzu.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Dünya her zaman böyleydi, sadece roller ve kişiler değişti. Torpilin yoksa iyi bir çenen olmalı ya da hiç bir şeyin...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• zaten o yüzden Türkiye ilerlemiyor ya

0|2
    0|0
    • 1ay

Evet biyandan bu yüzden ilerliyemiyoruz, çünkü insanlarda artık okuma hevesi bırakmadılar süreyelilere maaşmı desen evmi desen hazır meslekmi, daha sayılırda gücüne gidiyor bazj p*çlerin neyse Türkiyemizin ilerlemesine engel olan eğitim sistemi değildir eğitim sisteminin kontrolüdür, açık ve net

• 1ay

sistemde bir parça işini yapmayınca tüm parçalar bundan etkileniyor. eğitim konusundaki sıkıntı şu insanlar yeteneklerine göre değil alacakları maaşa göre meslek seçiyorlar. mezun olduktan sonra da emeğe göre değil torpile göre iş bulabiliyorlar bunun sonucunda iş yerleri robotlar ile doluyor. robotun kendine hayrı yok ki iş yerine olsun

• 1ay

Aynen öyle, zeten bu devirde ya torpil ya da yeteneğin olcak başka türlü iş imkabı zor, adamlar kendi malları için uğraşıyor çalışan ne yapsın, işçi sıkıntısı çoğaldı ve birde bu feto olayları felan girdi yani herkes bir kargaşanın içinde, nabalım bizim elimizden bişi gelmiyo millet saf neyapalım, cahile iki kelam konuş anlamaz yarım saat konuş he oldu der böyle

Kızlar Ne Diyor 1

• burdan daha kotu ulkelerden var hatta adada yasiyor olabilirdik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Okulu bitirdim iş yok işte. Yapacak bir şey yok.

0|1
    0|0
  • Ortadoğu ülkelerinin geneli böyle

0|1
    0|0
  • Berbat bir ülke burası işe girmeden nasıl tecrübe ediceksin

0|1
    0|0
  • araya torpil sokuyoruz onda da ingilizcen çok iyi mi diyor lan iyi olsa zaten girerim torpil bile almıyor işe :D

0|1
    0|0
  • Velkam tu Törkiy

0|1
    0|0
Yükleniyor...