Birini işlettim beni polise şikayt etcegini söylüyo?

hesabımı şikayet etsem veya dondursam bulurlarmı? bide direk söylermi polis yani ip adresimi? bide işlettiğim kişinn hesabını şikayet etsem kapansa çözüm olabilirmi? bana acil cözüm lazm yardmcı olun

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• başıma gelen olay: 2 sene önce biri facebook üzerinden mesaj attı çok ağır küfürler içeriyordu, savcılığa gittim şikayette bulundum, ordan direk polise gönderdiler gittim tüm bilgiler alındı ve polis dedi ki eğer adam hesabını iptal ederse bulamayız çünkü trda facebook ofisi yok. polis benim hesabıma girerek ona mesaj atıyorlar ve onunla uzun uzun küfürlü falan tartışarak yerini tespit ediyorlar olay bundan ibaret.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Hiçbir sakıncası yok hukuki olarak.

0|0
    0|0
    • 1ay

ama ismimi falan bulurlarmı önmli olan o

• 1ay

Polis her şeyi bulur. Ama senin yaptığın suç değil.

• yapmadan önce düşünecektın. fetocu diyerek mı dalga gectın :D yok banka hesapları bılmem neler :D

0|0
    0|0
  • Şikayet etmezsen mk de bişey olmaz bana güven:/

0|0
    0|0
  • İşletme şekline ve kişiye göre değişir. Önemli bir konu değilse işlettiğin konu isterse aihm ye başvursun yine sallamazlar

0|0
    0|0
    • 1ay

işlettim sadece dedim senden hoşlanyrm falan bu yani

• 1ay

Ya isterse gitsin savcılığa suç duyurusunda bulunsun yine bişey çıkmaz rahat ol her işletilen şikayet etseydi şimdiye işletenler cezaevi açılırdı adamların bisürü işi gücü var şikayet etse dalga mı geçiyon diye onu alırlar 😉

• Bisi olmaz

0|0
    0|0
  • Herkes "sikayet edicem" diye ufuruyor ama bos.

0|0
    0|0
  • Oh olsun

0|0
    0|0
  • bulurlar interet siteleri twitter hariç adli olaylarda kullanıcı bilgilerini polise veriyorlar

0|0
    0|0
  • Etsin ya

0|0
    0|0
  • kısaca yar*aaaa yedin

0|0
    0|0
  • olmaz bisey takma

0|0
    0|0
  • İnsanları öldürmekle, dolandırmakla işletmediysen kimse senin hesabınla ilgilenmez merak etme

0|0
    0|0
    • 1ay

yok dolandrma falan değil ya ole normal bir konusma polis ilgilenrmi böyle bişeyle ugrasrmı?

• 1ay

Uğraşmaz tabiki korkma :))

• Bulurlar ikna et özur dile

0|0
    0|0
  • polis uğraşmaz da savcılığa verip suç duyurusunda bulunabilir sonra mahkeme felan ugras dur..

0|0
    0|0
  • korkma ne alaka işlettin güldün bitti

0|0
    0|0
  • Bu kadar işin arasinda zor ama belli olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Lafta onunki sadece. Bizler böyle milletiz.

0|0
    0|0
  • Nasıl işlettin

0|0
    0|0
  • Bulurlar bulmasına da kimse uğraşmaz bununla merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...