Birini işlettim beni polise şikayt etcegini söylüyo?

hesabımı şikayet etsem veya dondursam bulurlarmı? bide direk söylermi polis yani ip adresimi? bide işlettiğim kişinn hesabını şikayet etsem kapansa çözüm olabilirmi? bana acil cözüm lazm yardmcı olun

0|0
417

En İyi Erkek Görüşü

• başıma gelen olay: 2 sene önce biri facebook üzerinden mesaj attı çok ağır küfürler içeriyordu, savcılığa gittim şikayette bulundum, ordan direk polise gönderdiler gittim tüm bilgiler alındı ve polis dedi ki eğer adam hesabını iptal ederse bulamayız çünkü trda facebook ofisi yok. polis benim hesabıma girerek ona mesaj atıyorlar ve onunla uzun uzun küfürlü falan tartışarak yerini tespit ediyorlar olay bundan ibaret.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• İşletme şekline ve kişiye göre değişir. Önemli bir konu değilse işlettiğin konu isterse aihm ye başvursun yine sallamazlar

0|0
    0|0
    • işlettim sadece dedim senden hoşlanyrm falan bu yani

• Ya isterse gitsin savcılığa suç duyurusunda bulunsun yine bişey çıkmaz rahat ol her işletilen şikayet etseydi şimdiye işletenler cezaevi açılırdı adamların bisürü işi gücü var şikayet etse dalga mı geçiyon diye onu alırlar 😉

• yapmadan önce düşünecektın. fetocu diyerek mı dalga gectın :D yok banka hesapları bılmem neler :D

0|0
    0|0
  • Hiçbir sakıncası yok hukuki olarak.

0|0
    0|0
    • ama ismimi falan bulurlarmı önmli olan o

• Polis her şeyi bulur. Ama senin yaptığın suç değil.

• Şikayet etmezsen mk de bişey olmaz bana güven:/

0|0
    0|0
  • Bisi olmaz

0|0
    0|0
  • Herkes "sikayet edicem" diye ufuruyor ama bos.

0|0
    0|0
  • Oh olsun

0|0
    0|0
  • bulurlar interet siteleri twitter hariç adli olaylarda kullanıcı bilgilerini polise veriyorlar

0|0
    0|0
  • olmaz bisey takma

0|0
    0|0
  • Etsin ya

0|0
    0|0
  • kısaca yar*aaaa yedin

0|0
    0|0
  • Bulurlar ikna et özur dile

0|0
    0|0
  • İnsanları öldürmekle, dolandırmakla işletmediysen kimse senin hesabınla ilgilenmez merak etme

0|0
    0|0
    • yok dolandrma falan değil ya ole normal bir konusma polis ilgilenrmi böyle bişeyle ugrasrmı?

• Uğraşmaz tabiki korkma :))

• polis uğraşmaz da savcılığa verip suç duyurusunda bulunabilir sonra mahkeme felan ugras dur..

0|0
    0|0
  • korkma ne alaka işlettin güldün bitti

0|0
    0|0
  • Bu kadar işin arasinda zor ama belli olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Lafta onunki sadece. Bizler böyle milletiz.

0|0
    0|0
  • Nasıl işlettin

0|0
    0|0
  • Bulurlar bulmasına da kimse uğraşmaz bununla merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...