Cinler ruhlar ile ilgili bilen var mı?

- Özet geçeceğim. Küçüklüğümden beri psikolojik sorunlar yaşadım ve sonradan öpğrendik ki bize büyü yapılmış. Çoğu hıcaya gittik vs vs... 2013 yılında bir medyum geldi içimden o şey neyse aldı. İçimden konuştu hatta, o çıktıktan sonra BÖYLE BİR RAHATLIK daha yaşamadım ben. Bildiğiniz sıfır kilometre başladım. Ondan 1-2 sene önce bir hoca bize dua ve okunmuş su verdi. Kısmetim kapalıdır normalde o zaman da öykleydi fakat bir şeyler oldu ve 2-3 kız birden bana yazmaya başladı naber falan... Dün de internette gezerken CİN musallatı için yapılması gerekenler yazıyordu. SABAH EZANINDA KALKIN 11 AYETEL,11FATİHA,11.. vs vs suya okuyup için diyor. Kesin çözümmüş. Sizce ne yapmalıyım ne önerirsiniz; ? bu arada çok ağır yorgunluk var ruh halim negatif ve ne kadar çok uyursam uyuyayimm yine de yorgunum isteksizim

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• hmm benim hala ogluda hoca yigenime el verdi ve yigenim henuz kucuk fakat büyüleri bozuyo halama gitmistk hala oglu cin cıkarıcakdı ve ben bir zaat gördm izledim cinle konustu ve cinin haraketlerinide gördm hala ogluna öyle bir saldırdı ki görmen lazm ama cıkardı ve kadın simdi çok iyi sana tavsiyem int bakma tanıdıklarına sor arastır int parayla yapıyolar bir cok hocayla konustm numaralarını alp whsapdan yazdm ilgileniyolar sorununu anlatıyosun onlarda hazırlıyolar kargo ile gönderiyolar ama sen yinede düzgün bir hocaya gitmelisin..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• batıl inançlar bunlar günah işleme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şifa Allah'ın ayetlerindedir. Ayetel Kürsi, Nas ve felak surelerini sürekli oku. Namazlarını muhakkak kıl. Allah'ın izniyle şifa bulursun.

0|1
    0|0
    • 1ay

ne kadar zxamanda işe yaar acaba? Bir de internetten okutsam olur mu illaha kendim mi okumam gerek?

• 1ay

Kendin oku. Zamanını Allah bilir.

• 1ay

Teşekkürler

• Psikoloğa gitmelisin

0|1
    0|0
Yükleniyor...