Fıkrada ne anlatılmak isteniyor sizce?

Adamın biri, her gece rüyasında üç kadının kendisiyle birlikte olmak istediğini görür. Fakat adam, nedense her seferinde kadınları üzerinden atıp toparlanır. Toparlanır toparlanmasına da uyanınca da yaptığına pişman olur.

Bu rüyayı en az yüz kez gören adam, artık dayanamaz ve bir doktora gitme kararı alır. Gider bir ortopediste ve derdini anlatır:

"Doktor bey, ben her gece rüyamda üç hatunun benimle birlikte olma taleplerini reddediyor ve onları üstümden şu kollarımla indiriyorum. Fakat uyanınca da yaptığıma pişman oluyorum. Lütfen bana bir çözüm bulun."

Ortopedist, ama, der ben buna bir şey yapamam ki, senin psikoloğa gitmen gerekir.

Adam cevap verir: "Doktor bey, ben bilerek size geldim. Ne olur kırın şu ellerimi."Fıkrada ne anlatılmak isteniyor sizce??

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• rüyada ahlakın erdemini gösterirken reeldeki ahlaksızlık için canına zarar veriyor. insanoğlunun düştüğü bataklığın mesajını verdi bana..

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kadınları bcermesine engel olan şeyi yok etmek istiyo işte jxhdskdb

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• haha :D

1|0
    0|0
  • elleri kırılsında atamasn kızları

1|0
    0|0
  • O esnada kollara kesinlikle ihtiyacı olmadığını anlatıyor belli ki :)

1|0
    0|0
  • adamın salak olduğu anlatılıyor : )

0|0
    0|0
  • Ben kudurdum ama tam olarak icraata geçemiyorum. İstemsizce kendimi engelliyorum, iki ayar çek de son hız bir yardırayım diyor d

0|0
    0|0
  • Sacmalik

0|0
    0|0
  • Yani diyorki kolum tutmazsa kirilirsa o kizlari uzerimden atamam hepsi ile sekss yaparim yatarim gondiklerim diyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Elleriyle ittiği için 😒 berbat bir fıkra.

1|0
    0|0
Yükleniyor...