Moraliniz bozuksa?

Ne yaparsınız nasıl kendinizi rahatlatırsınız? Ne düşünür sünüz? Ağlamamk için ne yaparsınız?

0|1
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• araban bozulduysa tamir edilene kadar taksi kullan 😉 senin araba da ya yapılır ya da satar yenisini alirsin inan hicbiseyin kalmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ağlarim

1|6
    0|0
    • 1ay

Ağlamak dişinda

• 1ay

Müzik dinlerim biraz uyurum ya da sinemaya giderim biraz disarida dolaşirim :///

Erkekler Ne Diyor 9

• Düşünürüm

0|0
    0|0
  • pc oyunu

0|0
    0|0
  • çay yaparım.. çay ıyıdır

0|0
    0|0
  • ne b. ok yiyeceğim belli olmaz

0|0
    0|0
  • Derin nefes alıp verme egzersizleri ve la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim. 🙂

0|0
    0|0
  • Ekşi sözlükteki komik başlıklarda takılırım.

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerim.

0|0
    0|0
  • Mast yap sanal kesinlikle tavsiye kafani dagitir rahatlatr

0|0
    0|0
  • Arabaya biner müziği açar sür evladım derdim ne Zaman yoruldum ordan geri dönerdim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Biraz action gerek function ama değilsin Micheal Jackson. İyisi mi gel ask me and you answer zaten bana derler Tom Sawyer. Yine bana deli gibi geri geri geliy veli. . Neyi diyi neyi veri beni biliy yoğsa bilmiy? Beat çoğ zormuş beni çoh yormiş, aşk çox ğoşmuş ama benena babyyyyy derim kendi kendime 😊

0|0
    0|0
  • Yarim saat once fark ettim dostlarimla konusmak iyi geliyor iyi yurekli insanlar kalbe iyi geliyor

0|0
    0|0
  • Ağlarım genelde yok öyle bişey ben bulamadım daha:) ama ağlamalarım bitince güçlü olmam gerektiğini düşünürüm

0|0
    0|0
  • Şarkı dinlerim

0|0
    0|0
  • Film izlerim

0|0
    0|0
  • müzik dinlerım

0|0
    0|0
  • disari cikarim

0|0
    0|0
  • Ağlarım nokta.

0|0
    0|0
  • Yukarı bakarım ve icimden şimdi zamanı değil dik dur sakin eğilme diye tekrar ederim

0|0
    0|0
  • Alırım elime romanımı dünyayala ilişkili keserim bir beş dkka sonra sadece kitaptaki olayları düşünmeye başlıyorsun zaten

0|0
    0|0
  • çimiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...