Psikolog var mı bilgi almak istiyorum?

bir sorun yaşıyorum ve ne olduğunu anlamadım.
Çocukken biraz sıkıntılı bir şekilde büyüdüm. Şiddet vs yok ama içine kapanık-yarı çekingen şekilde. İnsanlara yaklaşırken sorun yaşardım ama alışıncada rahatça konuşurdum. Ergenlik dönemimde okulla ilgili başka sorunlar yaşadım ve konuşmayı epey azalttım. Arkadaşlarımdan uzaklaştım, çok içime kapandım ama bu çekingenlikle alakalı değildi. Tek kelime bile etmek içimden gelmiyordu bazen. Şimdi bu sorunlarım çoğu gitti. Konuşmayada başladım ama yeni insanlarla karşılaştığımda hafif bir çekingenlik yaşıyorum ama bunun ötesi sanki programlanmışım gibi ayrı bir şeye dönüşüyorum. Suskunlaşıyorum, konuşmayı bırakıyorum, az hareket ediyorum. Baya soğuk biri oluyorum. Hemen yakınlaşan biri değilimdir normalde ama bu yaşadığım başka bir şey oldu. Napsam bilemedim psikologla bu konuyu görüşücem ama gitmeden önce sormak istedim bugün yine yaşadım aynısını.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kendi icine dön. hira mağarasında nebi sav i düşün. nefsini, dunyayi, kainati ve rabbini düşün. olaya bide bu açıdan bak. belki Allah seni guzel bir seye hazırlıyor. yalnızlıgi sana sevdiriyor ki belki O'nu bulursun

0|0
    0|0
    • 1ay

yalnızlığı sevdirmesinin tek sebebi muhtemelen çirkin olduğum için tek kalacak olduğum gerçeğine alışmam gerektiğidir

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• annende babanda depresyon var mı ?

0|0
    0|0
    • 1ay

yok ta bu depresyon kaynaklı mı oluyor

• 1ay

anladım

• 1ay

hafif depresyon diye düşünüyorum

• ne arasın burda