Okula gitmek istemiyorum?

Üniversite son sınıfım dersler ağır okul çok uzak yetmez gibi çıkışta kurs var ve çok daraldım yarın yine gitmek istemiyorum ama gitmek zorundayım çok sıkıldım bu durumdan :(

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ayni durum bana da cok oluyor tek cozumunu bulabildim okula giden arkadaslarima yerime imza atmalarini soylemek tabi her zaman olmuyor maalesef yine kalkip gitmek zorunda kaliyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

O bizde olmuyor hocalar çakıyor tanıdıkları için olsa bile akşam formasyon dersim var daha onun devamsızlığı var hangi birinden yırtayım yol okul akşam formasyon daraldım daha başlamadan ben bittim :/

• 1ay

Anliyorum cidden zor ya ama son senen biraz daha sabir sonra biticek zaten

En İyi Kız Görüşü

• İnan bende okula gitmekten çok sıkıldım. Lise son sinif ögrencisiyim okuldan nefret ettigim icin ygs'ye bile calismiyorum, haftasonu kurslarda var ama gitmiyorum peki ben ne yapacagim

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen varya sen aklın varsa çalış adam gibi bir bölüm oku bende zamanında senin gibi yaptığım için şu an okula gitmek istemiyorum birileri sana böyle deyince moralin bozuluyor felan çalışmak zor geliyor ama ileriyi düşüm ben senin yaşındayken çalışsaydım şu an koşarak gidiyor olabilirdim üniversiteye

• 1ay

Lisedeki aşağı yukarı her kız öyle şu an lisedeki pısırık tipleri elimde olsa da göstersem sana başta kendim 😭

Benim lise ve üniversite halim dağlar kadar fark eder senin gibi iken kendi arkadaş grubumu bulup özgüvenimi yerine getirdim sanırım ama hayat bambaşka şimdi tek derdin ortam arkadaş ama statü önemli sevdiğin işi yapmak önemli sen bunları hiç düşünme çalış yani

• 1ay

tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 4

• Saçmalama lütfen bak sona geçmişsin dayan biraz daha

0|0
    0|0
    • 1ay

Kurs değil ya formasyon dersim var yanlış yazmışım çok bunaldım gerçekten İstanbul trafiği okul akşam formasyon dersi eve geleli 1 saat oldu sen düşün ve psikolojim de hiç iyi değil

• 1ay

Bitecek zaten çünkü ona bile zorundayım da ben bittim dahası var mı tükenmişlik sendromu yaşıyorum resmen

• 1ay

Az kaldı bak sabret rahatlicaksın inan. Herkese olur böyle şeyler. Bak pes edersen herşey daha kötü olur.

• gitme :/

0|0
    0|0
    • 1ay

Sende ilerleme var emoloji koymuşsun 😂😂

• Gitme tabi ya, okul sana gelsin :P

0|0
    0|0
  • ne kursu var

0|0
    0|0
    • 1ay

Kurs değil ya formasyon dersim var yanlış yazmışım çok bunaldım gerçekten İstanbul trafiği okul akşam formasyon dersi eve geleli 1 saat oldu sen düşün

• 1ay

Sen nerdesin

• 1ay

Konya ben zaten konyalıyım ama İstanbul doğumluyum

Kızlar Ne Diyor 1

• Gitsen iyi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...