Kızlar, bu özellikleri olan benle evlenir miydiniz? Ya da böyle biri hakkında ne düşünürsünüz kızlar? Anket ve detay?

şu an 21 yaşındayım. Boyum iki metre ve beyaz tenliyin yapılıyım. şu an ideal kilomda değilim bazı sebeplerden dolayı. Ama hayla giderim olduğunu düşünüyorum. İdeal kilomda olursam çok yakışıklı biri olur ve Akpnin 2023 Türkiyesi gibi olurum. Yüzüm çok güzel kaymak gibi. Ailem 2011 de ayrıldı. Ve yaşadığım hayat gördüğüm şeyler beni çok yordu yıprattı. Ve ben aşırı çok zeki biriyim övünmüyorum cidden zeki olduğuma inanıyorum. Ama bu aile ve bulunduğum konumlardan dolayı okuyamadım. iki yıllığa gittim bitiremedim daha. Hiç bir iş hayatım olmadı. Şuanda işim yok. 13 14 yaşındayken bakkalımızda 7 8 saat duruyordum hergün. Ama 2011 den beri iş hayatım hiç yok. Babamın durumu fena değil ama bana maddi ve manevi faydası yok. şuanda konuşmuyorum onla. Annemle yaşıyom. Haftalık 50 liracık bir para geçiyo elime. Ve o para benim gözümde bir pul. 11250 lira param var. Bu parayıda dolar altın borsa avro yapıyom vadeliye koyuyorum. Bir şekilde günler geçiyor. Ama ben bu parayı 1 sene içinde 13000 yapacam. Nefsime bile sahip çıkıyom karıyla kızla yemiyorum param artsın evlendiğimde lazım olur diye. O malum yerlere bile sık gitmiyorum. İdeal kilomda olsam keyfim yerinde olsa parasal olarak tam rahat olsam sosyal medyayı sallayacak potansiyelim var. Kilom moralim tam yerinde olsa bir numara olurum. Beyefendi, sözünü geçiren, kadına kıza karşı sempatik olan, ahlaklı biriyim. Yeme içmeyi gıda olarak seven biriyim. Hayatımda sigara içmedim. Alkolümde yok. İşim yok ama hep işssiz kalacak halimde yok. Elbet bir işim olacak. Daha 21 yaşındayım. Askerliğimi yapmayıda düşünüyorum. Aşırı milliyetçi biriyim. Türkçülerden tek farkım <3 Tayyipe <3 olan hayranlığım. Konuştuğum tüm kızlar kadınlar bana sen çok iyi birisin senin kadının olacak kız çok şanslı olacak demişlerdi. Böyle biriyle evlenir misin ya da ne düşünürsün?

• EVLENİRİM
    10% (1)
  • EVLENMEM
    90% (9)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayla diyen biriyle evlenmem :D

0|1
    0|0
    • 1ay

HALA diyecemde şapkalı a yok klavyede

• 1ay

bak şu verdiğin cevaplar benim neden 3 4 5 yaş büyükle evlenmek istememin sebebi d. d.

• 1ay

Sen yaşıtlarınla evlen :D

• Maljm yerlere pek gitmiyorum dediğin ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...