Hayatınızda gördüğünüz en saygılı insan kim?

Geçen hafta sonu bize tadilat için 2 kişi geldi. Onlardan biri şalvar giyen, sakalli bir genç. Benden 4-5 yas büyük sanırım. Ben dışarıdayim, eve gelince odama girip aceleyle bir eşya arıyordum. Tam ben odaya girdiğimde o da çıkmak uzereymis ve sanırım evde annem yokken, babam varken gelen kişinin ben olduğumu anladığı için etrafa bakıp ellerini yıkamaya gidecekti. Yani diyeceğim o ki 😂 adam benim geldiğini anlar anlamaz kafasını yere gömdü ve muhtemelen coraplarimi bile gormedi😳 Ben de hiç onun yüzüne bakmadan aradığına bakıp çıktım.
Böylesine efendi, erkek olmasına rağmen göz zinasindan uzak duran kimse görmemiştim. Hala saskinim ve kendimden utandım..

0|2
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Allah sayılarını arttırsın. aynı eski ben :D :/

1|0
    0|0
    • 1ay

Amin 😌 Niye eski ya :/ ?

• 1ay

keşke yapabilsem ama eskiden çok içine kapanık biriydim. öyle olunca insanlar seni saf mal yerine koyuyor. alıngan bir özelliğim var. alınganlığım ağır basınca diğer huyumu tetikliyor. istismar ediliyor bu durum. salak yerine konmaktan nefret ediyorum. arada frenliyorum yani dengeliyim ama uyanık olmaya ihtiyacım var. ileride daha da güçlendireceğim Allahın izniyle. hayatımı bir düzene oturtturayım ondan sonra inş :)

• 1ay

O zaman iyi yapıyorsun sanırım :D Ama ertelememen lazım, hicbir şeyi

En İyi Kız Görüşü

• Maşallah böyle gençlere. Edep insanı güzelleştirir yüceltir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• odanin kilidi yok mu

0|0
    1|0
  • Nereye baktığın değil ne düşündüğün önemlidir. Ama yine de seni rahatsız etmek istememesi iyi bir durum.

0|0
    0|0
    • 1ay

Corabima baksa rahatsız olmiyacagimi bilir sanırım :D

• Oooooo böyle insanlar çok Türkiye de allah sayılarını artırsın bazıları yobaz diyor sakallılara ama :D :D

0|0
    0|0
  • hayatımda gördüğüm en saygılı toplum japonlar. geç karşısına hayatları arigato tai mas. sabahtan akşama kadar eğil bükül. 2 ay sonra bel fıtığı çıksın.

0|0
    0|1
  • hmm iyiymiş

0|0
    0|0
    • 1ay

Siz hiç bu kadar efendi birine rastladiniz mi? Ben böylesini hiç gormedim. Bir de İzmir'de yaşıyoruz 😂

• 1ay

yok bizimkiler o kadar saygılı değil çorabına bakabilirler yalan söylemiş olmayayım :)

• 1ay

Sizin arkadaş çevreniz yani o kişiler nerden? Hepsinin ortak noktası vardır, ordan tanisiyorsunuzdur herhalde dimi? Yoksa böyle insanlar okula, ise karışık dağılmaz herhalde 😂

• MaşAllah

0|0
    0|0
  • hayatımda gördüğüm en saygılı kişi benim

0|0
    0|0
    • 1ay

Seni tanımıyorum ama egoist olduğuna eminim.

• 1ay

açıklamayı okumadım. Okuduğumda anladım ki sorun yanlış hayatınızda gördüğünüz en edepli kişi kim diye soracaktın. Saygılı, efendi olduğuma eminim bir de inan gözü aldı

• 1ay

Evet, edepli olacaktı 👍

• size efendi olmakta gelmiyo. size arkadaşım olucak adam delikanlıymıs adama helal olsun sanada yazık.

0|0
    0|0
    • 1ay

Anlamadim?

• 1ay

neyse uzatmycm ben hatalıysam k. b

• 1ay

Ben hataliysam da sen k. b

• Kiyamam hayatim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0