Neden gün geçtikçe insanlıktan çıkıyoruz? Sevgi şefkat saygı bütün en önemli manevi değerler yok oluyor, kimsenin kimseye takati yok güveni yok neden?
Bulunduğum yerde akşam vakti yavru köpeği ezip gitmiş kaldırıp kenara bile almamışlar anne diğer yavrusu ile gelmiş onu ayağa kaldırmaya çalışıyor ağlıyor bir de belli. Şu saatte gittim belediyeden kazma kürek aldım hayvanı hayvan mezarlığına gömücem.
Neden en büyük zeka bu dünyada bizde iken en az kullananlar biziz?

2|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• senin bu düşüncen çok güzel. daha bunun farkında olmayanlar var biliyor musun? sonuna kadar haklısın ama bu dünya dönüyorsa senin gibi insanlar hatrına dönüyor kendi iyiliğinden taviz verme sen yönelt yöneltebildiğin insanları kötü olmaya devam ederlerse o da onların ayıbı olsun

0|1
    0|0
    • 1ay

Kendi canı acıyana kadar herkes susmak, olanlara gözünü kapatmak ve duyarsız kalmak yanlısı

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kötü oldum köpeği duyunca :( Ben de bunu sorguluyorum ama bulamıyorum. Fakat ne olursa olsun daima iyi bir insan olacağım kötülere inat.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O hayvanı o hale getirenlerin üzerinden arabayla geçeyim bütün bağırsaklarını dışarı dökeyim şerefsizler

0|1
    0|0
    • 1ay

Annesinin o uluması varya. Başta çok havladı bana çocuğuna birşey yapıcam sandı kendi de en sonunda anladı kalkmayacağını yol boyunca geldi peşimden, gömdükten sonra yanına yattı yavrusunun, bir hayvan kadar şefkat sahibi olmak bu kadar zor değil olmamalı hayvan olan biz miyiz onlar mı?

• Hep öyle Çünkü şaşırmamak lazım

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle değildik öyleleştirildik. Bu durumu normalmiş gibi kabul ettiler, biz ettik. Körleştik

Erkekler Ne Diyor 2

• neden ya neden

0|1
    0|0
  • kurtarsa senin gibi insanlar kurtarir bu dunyayi ADAMSIN.

0|1
    0|0
    • 1ay

Çok teşekkür ederim kardeşim. Aslında ben hiçkimseyim sadece biz olduğumuz da başarabiliriz birşeyleri.

• 1ay

aslinda sen en iyisin senin gibi inanlar keske cogalsa.

Yükleniyor...