Nasıl daha az dikkat çekebilirim?

Arkadaşlar şimdi lütfen özellikle kız arkadaşlar "çok güzelim diye hava atma :s" vs yazmasınlar olanı yazıcam yardımcı olanlara teşekkür ediyorum herkese iyi akşamlar.
okuluma başladığımdan beri numaramı isteyenler, ismimi öğrenip faceden, dmden yazanlar, sevgilim var mı diye çaktırmadan kızları aracı yollamalar çığ oldu. bunun yanı sıra erkeklerin yanıma gelip oturması, konuşmaya çalışması yüzüme karşı iltifatlar etmesi seni çok beğendim muhteşemsin demeleri yakınlaşmaya çalışmaları çok rahatsız ediyor. tek istediğim şu üniversitede dikkat çekmeyen umursanmayan kişi olmak ve rahatça derslerime ve hayatıma odaklanabilmek. dikkat çekmek için yaptığım hiçbir şey yok. ne makyaj ve ne saçımı yapıyorum. ders aralarında müzik dinliyorum kütüphaneye gidiyorum arada bu. Niye diğer kızlara değil de bana? beni neden yalnız bırakmıyorlar gerçekten çok bunaldım. kendi arkadaşlarımla mutluyum daha fazlasını bünye kaldırmıyor. Gider misin de diyemiyorum mesajlara cevap vermeyince de gtü kalkmış oluyor. Ne yapıcam nasıl koskoca okulda yalnız kalabilirim?

0|1
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Valla bizim okula gel isyersen ders başlayalı nerdeyse iki ay oldu kızlar erkeklerden erkekler ise kizlarda utaniyorlar mi bilmiyorum selam Günaydın yok hatta bir birimizin isminibile bilmiyor Sima olarakta tanımıyoruz çok tuhaf sebebini ise bendebilmiyorum tahminen erkek sayısının az olmasını düşünüyorum 😀

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kötü giyim makyaj yapma bakımsız ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ona hic bisey yapamazsin;

0|0
    0|0
  • duzgun giyin yeterli

0|0
    0|0
  • Çok basit 3 5 gün duş alma zaten pis pis kokmaya başlarsın sonra gelen tiksinir bu kulaktan kulağa dolanır ve sonra sessizce kalırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• onlara karşı asık suratlı ol
    haaa en iyisi sevgilin olduğunu sölee

0|0
    0|0
  • Bende tam tersiyim bu dediklerinin

0|0
    0|0
Yükleniyor...