Dualar bunlari yapinca kabul olacak mi peki?

Su an elimde dualar kitabi var icinde mesela 'Ögrenci Duasi' yaziyor. yapilmasi gerekenler: su sözcügü (en az 1000karakter) 7 gün boyunca 2236 kere oku ve hangi dersi gecmek istiyosan o kitaba dogru her 20. okumada üfle. sonra suyu üstüne koy sinav sabahi ic.

yani bilmiyorum ama sanki biri benimle dalga geciyor? ben bu duayi okuyacagima oturur 7 gün daha derse calisirim garanti gecerim yani. kitap 160 sayfa ve neredeyse her dua böyle.

mesela sevgiliye karsi yapilacak dualar burclarla alakali falan. din burc ne alaka?

anlamiyorum? kitabi taniyanlar vardir belki. Mehmet Ali Kerkütlü-Türkce Dualar

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Araştırmadan direk başkalarına soru sorarak zaten var olan cahilliğini başkalarının cahilliğiyle körüklemiş olursun

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olmayacak

0|0
    0|0
    • 1ay

yüce rabbim kullarinin dualarini sayiya göre mi kabul ediyor. bir kere icten isteyip okusam sanki kabul olmaz mi

• 1ay

Palavra ya inanma

Erkekler Ne Diyor 8

• ohohoo

0|0
    0|0
  • Kaynak neymiş kaynağa bak.

0|0
    0|0
  • Ulan sevgili yapmak için dini falan alet etmeyin ya aciz misiniz bu kadar

0|0
    0|0
    • 1ay

misal diye söyledim ne alakasi var. ben ögrenciler hakkinda o kadar sey yazdim tek ilgini ceken sevgili olayi mi oldu? :D

• 1ay

Malasef o oldu 😀

• vallla ben bildiğim bir şey vardır duada samımıyet, itikad ve tam teslımıyet olmalı

0|0
    0|0
  • öğrenci duası araba duası cart curt öyle şeyler yok

0|0
    0|0
  • Cübbelinin kitabı mı?

0|0
    0|0
  • Salak salak şeylere inanmayın

0|0
    0|0
  • Duayı sayıya bağlayan hiçbir telkini samimi bulmuyorum. Yani haşa Yaradan hah tamam 1000 oldu kulumun isteğini gerçekleştireyim mi diyecek? Bir okursun çok içten yakarırsın yine olur..

0|0
    0|0
    • 1ay

aaaynen böyle düsünüyorum abicim ben de yüregine saglik

• 1ay

Teşekkür ederim sevgiler kardeşim..

• 1ay

6666 ayet olması sence tesadüf mü?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...