Rüyamda cinler arkamdan hançerliyor beni bu ne anlama gelir ne yapmalı acil yardım?

Rüyayı ara ara görüyordum bu aralar aşır sık görmeye başladım bide yalnız yaşıyorum gece wc ye gidemez oldum abi Rüya tabirinden anlıyanlar lütfen yardım edin
ormanlık bir alan hafif ağaçlık bir köy yolunda yürüyorum tek başıma yol kenarında otlak alanda inekleri görüyorum hepsi bana bakıyor yanlarında çoban köpeği var köpeğin gözleri siyah gibi pek bakmadan hızlıca ilerliyorum köy çeşmesine geliyorum arapça yazılar var üstünde siyah arkamda bir şey hissediyorum tam döneceğim arkamdan hançer saplıyor yere düşüyorum sonra siyah duman uçuyor gidiyor ve uyanıyorum
kalktıgımda o bölge acıyor hançeri hep sol tarafa kalp hizasına sokuyor

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Millet ne rüyalar görüyo ya ben anca tarzan izleyip etkisinde kalayim ordan oraya hoplayayim ahahah dostm bence büyü 😃

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Rüyada cin görmek genel olarak, kötülük ve zamansızlığın temsili olup cinler tarafından bıçaklandığınızı görmek "Zaman kötü, kolla götü" sözüne kulak asmanız gerektiğine delalet eder.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kendini nas felak ihlasla okumalısın sirkeli suya oku iç,

0|0
    0|0
  • uyumadan once ayetel kursi okuyan insani sabah ezanina kadar melekler korurmus. Uyurken dua okuyormusun?

0|0
    0|0
  • Böyle rüyalar anlatılamaz rüyanı suya anlat akar gider

0|0
    0|0
  • Cinler var demiş

0|0
    0|0
  • Gece uyuyamicam sayende teşekkür ederim..
    Fazla düşünme derim.

0|0
    0|0
  • Tövbe tövbe arkadasim bizi niye korkutuyorsun ac kuran oku evde

0|0
    0|0
  • Lailailahe illallah de

0|0
    0|0
  • Totonu iyi ört kanka :D

0|0
    0|0
  • Hangi şekilde uyuyorsun?

0|0
    0|0
  • Ben de çok gördüm cinlerle ilgili rüyalar çok fazla takılma da insan psikolojisini etkiliyor yine de

0|0
    0|0
  • Gőtűn açıkta kalmis

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu tür rüyalar kişiye özeldir anlatılmaz. Dışarıdan baktığında çok anlamı var mesela bir çevrene onlardan gelen bir fitne canını yakacak veya yaktı gibi. Hayatını son zamanlarda yaptıklarını bir düşün değerlendir derim. Özellikle insanlara karşı.

0|0
    0|0
  • Sürekli aynı rüyayı görmen hayra alemet değil. Bana göre tanıdığın birisi seni arkadan vuracak dikkatli olmalısın

0|0
    0|0
  • Kardeşim seninle uğraşıyorlar. Şu Sıralar anlamı yok. Kuran koy uyuduğun odaya. Abdestli uyu.. Garanti Sağlıklı uyku.

0|0
    0|0
  • Anca arkamdan hançerliyorsunuz sıkıyorsa karşıma çıkın lan *bneler demesini biliceksin

0|0
    0|0
  • kardeşim ayetel kursi oku kimse yanasamaz nas suresi de ekle duani susler

0|0
    0|0
    • 1ay

Cinler kişinin yaptı günah ve hatalar ile ve adak adanıp unutulması ile musallat olur,
      kişi günahlarının doğru tevbesini yapar ve kısas bedellerini öderse, ve unuttuğu adağı doğru niyetle yerine getirirse vücudundaki cinler Allah'ın izni ile ölür ve vücut kötü enerjilerden arınmış olur.
      www.youtube.com/user/sayikeroltangut/videos

• Supernatural izmeyi bırakmalısın

0|0
    0|0
  • Yatmadan önce mutlaka dua et. Kötü şeyleri aklına getirmemeye çalış ve asla cünup yatma. Nedenini bilmiyorum tam olarak. Musallat olmuş olabilirler Allah korusun

0|0
    0|0
Yükleniyor...