Öldüğünüzü düşünüyor musunuz hiç?

Ben bazen düşünüyorum ve ürperiyorum.. Düşünsenize bir anda yoksunuz arkanızdan sevdikleriniz ağlıyor.. Herşeyiniz yarım kalıyor işiniz sevdikleriniz.. Artık sizsiz olacaklar sizsiz devam edecek hayat.. Yoksunuz artık bu hayatta.. Ay Allahım ne tuhaf şey elbet bir gün başa gelecek burada kalıcı değiliz ama ne bileyim üzülüyor insan garip hissediyor çok düşününce sanki o anı hissediyor gibi oluyorsunuz enteresan.. 😊

0|5
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• aynen ve seni tanıyan en son kişide öldüğünde sen hiç yaşamamış olacaksın :(

0|0
    0|0
    • 1ay

İnsanın aklı almıyor gerçekten o alemi olsun ölümü akıldan çıkarmamakta iyi bişeymiş 😔

• 1ay

190 lık stoperleri toplar gelirim bak 😄😂

• 1ay

hahahaha :D:D:D:D:D:

En İyi Kız Görüşü

• Evet ölüyorum da nefes alıyorum gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Surekli kendisinden kaçtığımiz ama ne yaparsak yapalim yani basimizdan da ayrilmayan bir his bu. Kimimiz daha fazla düşünüyoruz kimimiz de daha az. Ben fazla dusunenlerdenim kisilik ve duygularim biraz yatkin buna ve evet muthis keyif kaciran bir dusunce

0|0
    0|0
    • 1ay

Bende bayağı yaşıyorum sanki bir an o durumu çok düşününce derin düşünüyorum acaip

• 1ay

Bende anksiyete var bu etkili aslinda sık sık karamsar neticeleri dusunmem de amabu konu bambaşka bir sey herkes düşünür

• 1ay

Evet herkesin aklına geliyordur illa ki

• Her karar alışımda biri veya bir konu hakkında düşündüğüm şeyde bile aklıma getiririm. Daha dikkatli davranmamı sağlıyor.

0|0
    0|0
  • Düşünmeye ne hacet ölümden döndüm ulan harbi kötü bişey ses var görüntü var ama icrat yok Zor kurtuldum gözlerim kapatılmış. ama ben herşeyi hissediyor ve görüyordum insan bir o anda anlıyor ki hayat kimseyi kırmaya değmez yaşam ve o ince çizgide güzelliğin parann ve Ailenn bir önemi yok.

0|0
    0|0
    • 1ay

Gerçekten mi? Duydun gördün yani o durumda öyle mi 😳

• 1ay

Bilmem tabi can çıkacığı an var daha en zoru

• 1ay

Hee o anda bazı hadiselerde geçer. Kötü olan için büyük ve kanatları arşı sarar elindeki kirbacn ucun da zakkum iynelri ile önce ruh bacaktan çekilir.
      Kursa gelir o zakkum lu kırbaç ile oyle bir cikar ki açısı binlerce yıl dahi olsa bitmez. Ha iyi ise bu da söyle öyle biri gelir ki hane nurla dolar ellrinde nur dolu iken biri daha cardr o muhterem sana sefat eder kuran okur ruhun çekilir kursa gelir bir anda acı cekersin fakat huzur o acıyı dindirir. Allah bunlardan eylsin Kuranda ve hadislerde hata kissalarda bu olay böyle anlatılır. Cahillik ve ahlaklı sizi sapikliga surukler. Nefsin sevgili ister kadin biraz daha cahill oluyor.

• Ben bile öleceğim siz niye kasıyorsunuz qwe

0|0
    0|0
  • düsünüyorum ve cbk gidip günahlarımın af olması için yalvarmakta istouorum hayat orda baslıycak belkide hiç baslamyacak bilemiyoruz kimse gidip gormedi

0|0
    0|0
  • Düşünüyorum ve cok korkutucu

0|0
    0|0
  • insan ölünce tahta gibi oluyor demişti bir arkadaş.. gerçekten de öyle.. gördüğüm cesetler hep öyleydi..

0|0
    0|0
  • Sen öldükten sonra olacaklara ağla.

Geride kalanlar bir şekilde kurtarır senden ibret alarak

0|0
    0|0
    • 1ay

Çok doğru dedin aslında ölünca aklımıza gelcek mi bu dünyadakiler acaba? En çokta onu merak ediyordum mezarda özlicek miyiz ailemizi sevdiklerimizi diye ne yapıyorlar diye merak eder miyiz ki 😔

• 1ay

Haklısın bak ben de dedem ve amcam öleli 10 yıl oldu hepi topu kaç kez dua ettim kuran okudum ki acaba ben ne bekliyorum ki 🙁

• 1ay

o zaman haydi Bismillah bir yasin gönder şimdi Dedene ve Amcana :)

• YOK BEYA ben dusundum ama olumlu dusundum heralde urpermedım senıngıbı enfazla ölecez yanı her canlıı olumu tadacaaktırrrr :D

0|0
    0|0
  • Nefes alıyorum ama yaşadığımı düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Hergün düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • cuma selasi okununca kendimi dusunurum hep musallada tabutun içinde

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben de tv de filan ölüm haberi görünce ya da komşuda cenaze olduğunda daha bir etkileniyorum

• 1ay

cuma selasini güzel sesli biri okyunca çok etkileniyorum namazda kiliyoz ama o başka birşey

• bir garip

0|0
    0|0
  • Nerdeeeeee

0|0
    0|0
  • evet dusundum Şu an yokum meselaa

0|0
    0|0
  • yatacak yerım yok valla bıan once bu ıslerı bırakıp namaza nıyaza baslamalıyım dıye dusunyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Bana da öyle bir his geliyor arada 🙁

• 1ay

Profil benim evet de öyle deme herşey Allahla kul arasında hak ve haram yemedikten sonra adam öldürmedikten sonra inşallah diğer günahlarımızı affeder Allah..

• 1ay

ınsallah tabı bı ona sıgınıyoruz yaradan affeder ınsallah da ne yuzumu affedecek bılemıyorum

• hepimiz ölüyüz bu yaşadıklarımız sadece bir anlık başa sarma yani filmi baştan oynat

0|0
    0|0
  • yok ya ne var bunda sizde amma acayipsiniz :D ben hatta merak ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Düşünüyrum. Zaten yaş da ilerliyor. Aslında seveceğim bir yerden mezar yeri, tertemiz bir kefen ve hiç kullanılmamış bir tabut da alıp bir köşeye koymak istiyorum. Başkalarının kullandığı tabutlarla son yolculuğuma gitmeyi hiç istemem.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben alamam ya elim gitmez amcamlar filan mezar yeri bakıyoruz filan diyorlar nasıl kendi mezarını hazırlar düşünür bir insan diyorum ya korkuyorum ölünce ne olcaksa olur diyorum 😳🙁

• 1ay

Amin inşallah muhtaç olmadan imanla ölürüz 🙏🏻

• 1ay

Amin ecmain

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...