İslamofobi'ye Karşı Müslümanlar Birbiriyle Nasıl işbirliği yapabilir, ne yapmalıyız?

Müslüman olmayanlar sataşma amaçlı yorum yapmayınız. Allah el hakimdir.

2|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sataşmak için yorum yapmayacağım. Müslüman bir ailenin evladı dinsiz allahsız biri olarak fikrimi belirtmek isterim. Bütün müslümanlar ellerini taşın altına sokup önce kapılarının önünü temizlemeliler. Bunun içinde islamda aracı rolünde olanları ekarte edip kendileri okuyup aracısız öğrenmeliler dinlerini. Sonra içlerindeki hainleri çok daha güzel tanıyıp onları deşifre edip güçlerini kırmalılar. Bugün başlasalar buna yapacakları çok fazla iş ne zaman biter bilmem. Ama kendi göbeklerini kendileri kesmezlerse islam ciddi bir gerileme gösterecek yakın zamanda bütün dünya da. Ve gerileme durumu müslümanları radikalleştirip şiddete yöneltecek. Bu durum onların büyük zararlar görmesine neden olabilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Müslümanlar ilk kendilerini geliştirmeleri lazım her konuda.

2|1
    0|0
    • 1ay

şeyhlerin eteğini yalamayı bırakıp kuranı okumak mesela. Zaten o zaman her şey birlikle çözülür

• 1ay

Şeyh gerçek Şeyh olsa ilk Kur'an-ı Kerim'i anlamamızı sağlar

• 1ay

aynen öyle kardeşim güzel insan h. z muhammed öldükten sonra dört halifeyi de halletti yobazlar şimdi de rivayetleri anlatıp kuranı unutturmaya çalışıyorlar

• okumak kndini gliştirmek dergahları bırakıp başkasının ağzından çıkanları bırakıp onların dediklerini fetfa sanmayıp gerçekten kuranı kerimi bilip okumak doğruyu yanlışı bilmek insanları kılık kıyafeti ile yargılamamak bilim öğrenmek teknoloji öğrenmek (telefonla değil ) gerçekten bilmek 4 büyük kitabı okumak dinimizi kendimiz yaşamak bunlar işte gerçek müslümanları insan yapar deist ataist satanis sionis veya hırıstiyan musavi alevi diye insan ayrımı yapmamak bunları yaparsak biz bütün oluruzz bir bayan araç kullanıyor diye yadırganmaamalı bir bayan kocası yanında yokken dışaarı çıkamazmış saçma hamile bayan cinsel objeeymiş saçma heepsi saçma insan olup kuranı kerimi okumak lazım

1|0
    0|0
  • Amerîkan'ın istediği müslümanlar'dan olmamak lazım önce.
    Müslüman isen sana emredilen görevleri yerine getireceksin
    lafla demekle müslüman olunmuyor, açıyıp okuyacaksın Kur'ân-ı Kerîmi.
    Zinadan sakınacaksın, kalbin temiz olacak kimse hakk'nda kötü düşünmeyeceksin. Bu söylenenleri uygularsak ancak bir beraber olabiliriz.

2|0
    0|0
  • İslamofobi ye mucadele edemeyiz niye? Bütün hristiyanlar birlik olmuş ama biz müslümanlar birlik olamamısız mesela Turkiyede araplara çok buyuk nefret var aramiza bu nefreti kim soktu küresel gücler. malesef bizde küresel guclere çalısıyoruz farkında olmadan. geçti artık bu boyle gider

1|0
    0|0
  • hoşgörü ve dine dair diğer tüm güzellikleri ortaya çıkarıp, hurafelerden uzaklaşarak. tabi birlik faktörü önemli..

1|0
    0|0
  • müslümanlar birliğinin hiçbirşey yapacağını düşünmüyorum
    yapabilecek kapasiteleri var mı o bile bir tartışma konusu
    işid gibi bir travmaya bile bile göz yuman bir örgüt islamofobiyi hiçte önemsemez bence
    hatta istedikleri bu islamofobinin daha da gelişmesi ve dünyanın din eksenli kutuplaşmasıdır
    tabi bu benim görüşüm

0|0
    1|0
  • ilimimiz onlarin iliminden daha fazla ve iyi olmali.

2|0
    0|0
  • Kâl ile değil "hâl" ile davranalım, yeterli...

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum sonuçta bende islamdan nefret eden birisiyim heil pegida

0|0
    1|0
  • Cumhurbaşkanımız Erdoğan da bunun için bir şeyler yapmaya çalışıyo. İslam işbirliği teşkilatlarında bu konuya sürekli değiniyo. Ayrıntılı olarak ne işler yapıyolar bilmiyorum ama sanırım sıradan vatandaşların çokta yapabileceği fazla bir şey yok. Varsa da ben bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • 1ay

neden israil ile barış imzaladı o zaman kardeşim.

• islamofobinin sebebi muslumanlar zaten allah allah deyip kafa kesen cocuk cinayeti kadin cinayeti vs teror saldirilarindan soz etmeye gerek var mı

0|0
    1|0
    • 1ay

10 yıldır tasarlanan bilgisayar oyunlarına dön bir bak Allahu ekber diyen askerleri terörist diye öldürtüyorlar. Bütün dünya da islamın terör dini olduğuna dair subliminal çalışmalar yapıldı ve başarılı oldu. Işide gelince o örgütü israil amerika birlikte kurdu ama ilerleten beyni yıkanmış müslümanlardır. Ama Allah onlardan razı değil gerçek islamı bir kurandan oku gel konuşalım sonra

• 1ay

bir isinize bakin ya sizin gibiler yuzunden islamofobi bos bos konusmaktan baska birsey yaptiginiz yok

• müslüman alemi kuranı kerimi önce kendi dilinde okuyup adam akıllı anladıktan sonra birlik ve beraberlik ortamı oluşturulursa güzel şeyler olur ama öyle bişeye günümüz koşullarında ihtimal vermiyorum nere düzelmeye çalışsa inglizi israili amerikanı el atar

0|1
    0|0
  • teknoloji para kimdeyse her zaman onlar yönetir, kısaca bişey yapmaya gerek yok, bırakalım tanısınlar

0|0
    0|0
  • müslümanlar kendi aralarında anlaşamıyorlar ki nasıl işbirliği yapsınlar

0|1
    0|0
  • İslama fobiyle mücadele için inanç 2. plana düşmeli. Çünkü kuran kendinden olmayanı tanımıyor ve din için cihat diyor. Bu çok tehlikeli bir şey.

0|0
    0|0
    • 1ay

yok din için cihat emri sadece mekkeli kafirler için verilmiştir sadece kabenin fethi için. Kuran da bazı ayetler tarihsel bazıları evrenseldir

• 1ay

) kafurun suresi 6 sizin diniz size, benim dinim banadır der. Bu yazdıkların yazmaz kuranda )

• 1ay

Sen işine gelmediği için kuranda ki ayetleri cımbızla çekmişsin ışid ile aynı yoldasın bravo

• Yaşasın islam yaşasın kafa kesmek yaşasın 4 karı yaşasın !!!

0|0
    0|0
  • Onu yapmamız için hükümwtin degişmesi lzm

0|0
    0|0
  • kafa kesmeyin :Ssdsd

0|1
    0|0
  • Bunu yapamayız yapamazsınız beyinle örümcek ağı olmuş çünkü artık müslümanlarda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir sey yapmayin basaramiyosunuz sevdirmeyi

0|1
    0|0
Yükleniyor...