24 yaşında hiç sevgilisi olmamış biri hakkında ne düşünürsünüz?

Eline kız eli değmemiş kendi halinde biri hakkında ne düşünürdünüz asosyal pısırık diye mi düşünürdünüz?

0|0
19|5

En İyi Kız Görüşü

• Pısırık demem ama pipisi kaymak gibidir ve çok amatördür bir avuçlsma da bosalir aylarca yatskta egitmek lazim.

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim sendede cekingenlik var galiba bendede vardi, cogu konuda islerime engel oldu. Bicok psikiyatriye gittim, bircok ortama girdim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenlligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide henuz hissedilmedigiyle iliskili farkli gruplara ayrildigini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslaniyorum' dusuncesini sormuyor.'Sevdigini dusundugun'yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. 'Seviyorum' diye bir anlik bile gecmiste dusunduysen ayri sekilde sadece 'hoslaniyorum' dusuncesi olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

0|0
    0|0
    • 1ay

psikatriye gittim ilaçları kullanmadim takintilarim var filan filan eskiden daha çekingenlik vardı şimdi de az da olsa var sürekli sosyal ortam bana çok iyi geliyor iyi hissediyorum

Kızlar Ne Diyor 18

• Yok öyle biri varsa ben alirim 😄

0|1
    0|0
  • Olabilir doğal 😄

0|0
    0|0
  • adam gibi biri

0|0
    0|0
  • 24 yaşında ve hiç sevgilisi olmamış biri die düşünürüm

0|0
    0|0
  • Dinine bağlı helalini bekliyor diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • hayir canim bir cok nedeni olabilir

0|0
    0|0
  • Yo ne alaka dinine bağlıdır uzak durmuştur

0|1
    0|0
  • Aman banane ben bunlara dikkat etmem

0|0
    0|0
  • Temiz biri derim

0|0
    0|0
  • Biraz pısırık ama en iyisi oylesi tabi onu her kiz hak etmez

0|0
    0|0
  • Pisiriklikla alakasi yok

0|0
    0|0
  • insan düşünüyor yani.

0|0
    0|0
  • bir çıkarım için degilde severek birlikteysem herseyin ilkini bende yasiycak diye mutlu olurum ama bisey hissetmiyosam bunun deneyimi yok diye kullanma amacli birliktelik olabilir yani ilk sevgilin olucaksa iyi sec bu tür kızlar çok

0|0
    0|0
    • 1ay

Dogru demiş. Bende soranla ayni kaderi paylasitorum kizlar cok fena simdi

• Hyr tabiki doğru olanı yaptığı için tebrik ederim:)

0|0
    0|0
  • Iyi düsünürüm

0|0
    0|0
  • önyargılı olmam, sırf bu yüzden birşey düşünmem. İyi birşey ama

0|0
    0|0
  • En güzeli

0|0
    0|0
  • Helal olsun diye düşünürüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aga çok zor hiç sevgilisi olmamış kişi. Şimdikiler liseden başlıyor, sevişmelere, öpüşmelere falan. Yani herkesin olmuştur geçmişinde bir şeyler. Ha, benim de olmadı daha gencim ama yaş 18. Yani olmaması ne iyi, ne kötü...

0|0
    0|0
  • asosyal

0|0
    0|0
  • benimde olmadı hiç yakışıklı uzun olsaydım şimdiye 10 kız eskitmiştim

0|0
    0|0
  • 34 yaşında aynı durumda olan biri için ne düşünürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...