Çok ciddi bir kuaförde çalışıyorum sürekli aşağılanıp kötü duruma düşüyorum yardım?

Arkadaşlar çok ciddi bir kuaförde çalışıyorum artık o kuaförde çalışmakdan mutlu değilim zaten sigortasız çalışıyorum çok düşük veriyorlar (haftada anca 50) her temizlik işini yaptırıyorlar sanki saç bakımı öğrenmeye değil temizlik öğrenmeye gelmişim gibi samimiyetleri çok fena

kuaförün sahibi çok acımasız, yardımcısı sürekli benle uğraşıyor aşağılayıp küfredip duruyor ve bunu gülerek alay ederek yapıyor çalışanlarla beraber otururken küçük düşürmeye çalışıyor kasdi ve bilerek üstüme çok gidiyor

artık ben bu küaförde olmak istemiyorum artık mutlu değilim çıkmak istiyorum ama beni öyle bilmiyorlar hiç çıkmak istediğimi duysalar bunu çok garipseyip şok olurlar ve bırakacağıma dair bişeyin de konusunu açamıyorum bir türlü artık ben bu şartlarda çalışmak istemiyorum

ayrıca çok düşük veriyorlar (haftada 50) ben aylık en az 500 almazsam zaten burstan hiçbir farkı kalmazki bugün yine yaptıklarından moralim bozularak geldim yurda

0|1
1|3

En İyi Kız Görüşü

• sen de onlara sülale boyu küfret ve ayrıl adam gibi bir yerde çalış

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• haftada 50 tl paramı mk bos bosuna calısıyon

0|0