Kim için, ne için bu kadar çok yoruldunuz?

Kim için, ne için bu kadar çok yoruldunuz?
Kim için, ne için bu kadar çok yoruldunuz?Hepimizde vardır elbet bir yorgunluk, nedir bu yorgunluğun sebebiyeti?

1|0
32|10

En İyi Kız Görüşü

• Yorulmadım.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gereksiz kişiler için knk :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• Oks (bizim zamanımız da liseye giriş sınavıydı)' de iyi bir puan almam akabinde anadolu liselerini tercih ederken ailemin isteğiyle sağlık meslek lisesine gitmem hayallerimde öğretmenlik varken! Meslek garantisiyle tabiki isteksiz gittiğim dersler ve uygulamalar zor geçen bir lise hayatı (mesleğini hakkınca yapanlara saygım sonsuz, çok sabır isteyen kutsal meslek). Liseyi bitirdikten sonra kendi çabalarımla kazandığım Eğitim fakültesine başlamam. Akabinde yedi sülalemden duyduğum cık cık cıklar. Neymiş efendim ben çok biliyor muşum? Kısa yoldan işe başlamak varken? Öğretmenlik çok yorucuymuş falan! Ne kadar yorucu olsada insan sevince mesleğini enerjin tükenmiyor bir türlü. Öğrenciler ile hoplayıp zıplamak ta cabası. Devaminda Okula gittiğim servisin muavinine aşık olmam ikimizinde bu işin olmayacağını bilmemiz sonucunda birbirimize bir türlü adım atamamamiz. Mezuniyetle beraber atanamayan 400 bin öğretmen arasına girmiş olmam , çalışılması gereken bir KPSS Sınavımın olması!! Sözleşmesi, mülakatı, Adaylığı !! Ooooofff içim daraldı. Yegane gerçek aşkımın da servisteki görevinden ayrılıp taa ebesinin örekesinde far fabrikasında işe başlaması. Her biri ayrı ayrı yordu tabi😔

1|1
    0|0
  • benim sevgilim verdi 2 yil ciktik sevgili olali 1 yil olmuştu babam ogrendi cocuga laf saydi kizdi bu cocukta babama laf saydi kufur etti ama ona ragmen vazgecmedik devam ettik sonra babam ve annem yine ogrendi ve kesinlikle olmaz felan dediler cok cabladim cok agladim cok yalvardim olmadi bende onlarin dedigini yaptim ama ondan vazgecmedim asla ama haberde veremiyordum her zaman ona aglardim annem izin vermiyor diye babam ona benim adima mesaj atti bitti artik diye ama ben oyle bir savunuyorum ki onu hergun agliyorum o iyi biri diye soyluyorum ben o kadar cok aglayinca babamda cocugu arastiralim dedi ben babasinin onun icki felan ictigini biliyordum ama asla soylemedim ama babam arastirinca babasinin birde icki ictigini ogrenince hic olmaz dedi ama ben yinede vazgecmeyecektim teledonumu almişlardi ben ona ayrilalim desem bile anlar cunku ben ona hic ayrilalim demedim benden vazgecmez sadece 1 gun ugraşti ya insan biemr merak eder birden ne oldu hep ağlardim ona babam istemiyor diye babama felan mesaj atti sonra ben ona hayatimin sirrini soylemiştim ona çok guvendigim icin babamin annemi aldattigini ve ne yapacagimi bilmiyorum demistim oda anneme mesaj atti kocaniz sizi aldatiyor bana kiziniz soyledi dedi bir suru laf saydı kufurler neler neler o zaman sok oldum sonradan herseyi anlatayim dedim bak annem babam bunlari yapti diye oda bana sen soyledin kotuledin sandim felan dedi

0|1
    0|0
  • Sevdiğim kişiler için

2|1
    0|0
  • Bir adet penguen için...

0|1
    0|0
  • Sevdiklerim için hayallerim için

0|1
    0|0
  • Kimse beni yoramaz ki

0|1
    0|0
  • Ben yorgun değilim

0|1
    0|0
  • Ne olacak duygusuz umursamaz erkekler :D

0|1
    0|0
  • Bu yorgunluğumun sebebi, şey...
    Bende kalsın

0|1
    0|0
  • Doğmamış çocuklarım için bayağı bir hırpalanıyorum.

0|1
    0|0
  • en çokta kendimden yoruldum..

0|1
    0|0
  • Iste bunun cevabi yok

0|1
    0|0
  • Yorulmadım

0|1
    0|0
  • Geleceğim için

0|1
    0|0
  • Tabikide ben 😞

0|1
    0|0
  • Hatalarımın bedeli, bu yorgunluğun sebebi..

0|1
    0|0
  • Beynim

0|1
    0|0
  • Yorgun degildim ama yormaya hazir birisi var

0|1
    0|1
  • Boşa değer vermekten

0|1
    0|0
  • Kimseyi suçlamıyorum hepsi benim suçum. Kimse bana kendini yor benim için demedi sonuçta.

0|1
    0|0
  • Her şey çocuklarım için asd

0|1
    0|0
  • Yorgun değilim ki ben hihihihi

0|1
    0|0
  • 6 buçuk alarmı

0|1
    0|0
  • hangi bir yorgunlugumdan bahsedeyim :)

0|1
    0|0
  • ah bir bilsem

0|1
    0|0
  • Üzerime evlenen mal için

0|1
    0|0
  • Kendim için! Derslerin yüzünden

0|1
    0|0
  • En basiti hayat.

0|1
    0|0
  • kimse için kendimi yormam

0|1
    0|0
  • Sadece mesleğim olsun diye çok yoruldum.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 9

• Kimse için yorulmadım yorulmam.

Bugün itin birisi tehdit mesajı yollamış gördün mü?
    Annesiyle bir görüşmem olacak birkaç gün sonra. Hiç terbiye verememiş 😂😂😂

0|1
    0|0
  • eğitimim için çok yoruldum zorlandım

0|1
    0|0
  • Yakınlarım için, evimi geçindirmek için...

0|1
    0|0
  • sevdiklerim için..
    pişman değilim..

0|1
    0|0
  • Merter e 2.15 cm buyuklugunde ayı gőtūrdūm oyuncak sonuç olarak bana babam bile boyle supriz yapmamiştı dedi...

0|1
    0|0
  • Kendim için

0|1
    0|0
  • Anlamsızlık başlı başına yorgunluktur

0|1
    0|0
  • Hayatın yaptıkları

0|1
    0|0
  • Hayaller