Evlilik bir insanın hayatını düzene koymasında büyük rol oynar mı?

Sizce evlilik bir insanın hayatını düzene koymasında büyük rol oynar mı? Siz nasıl hayatınızı düzene koydunuz? Ya da ne olursa hayatınız düzene girer?

0|2
23|18

En İyi Erkek Görüşü

• valla evlilik düzeninide bozar
    muhim olan birlikte mükemmel olacagın birisi ile evlenmek
    o zaman hayatın düzene girebilir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Düzeni olmayan insan evlendiği insanın var olan düzenini de bozabilir. Herkes düzenini evlenmeden önce kurmalı bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• hayatımın düzeni yerinde :) sevdiğim bir işim, bana aşık bir kedim, beni seven bir ailem ve aktivitelerle dolu bir hayatım var :) Evlilik şart değil bence

0|0
    0|0
  • Evliyim ama hayatım hala düzensiz. Bunun evlilikle değil yaşam şartlarıyla ilişkili olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Erkek için önemlidir.

0|0
    0|0
  • Evlilik kaostur hiç girilmemesi gereken bir müessese.

0|0
    0|0
  • Oynar

0|0
    0|0
  • Evet mesela eve düzenli gelme.
    düzenli yemek yeme :D
    Bir kadın elinden yemek yemeyeli çok oldu

0|0
    0|0
  • hayatım düzenli zaten..
    bunun için evlenmeme gerek yok..

0|0
    0|0
  • oynar

0|0
    0|0
  • Aslaaaa 😂😂😁😎

0|0
    0|0
  • DUzenli uyku ve duzenli is hayati otomatikmen duzene sokar. :)

0|0
    0|0
  • düzenden çok tutumluluk dersı verır bekarken benım cebım delıkdı şimdi akrep kaçmış el atamıyom ;) ama ben kazanıyom karı yıyo :D

0|0
    0|0
  • tabikii

0|0
    0|0
  • Kişi düzensizse evlilik kurtarmaz.

0|0
    0|0
  • zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Evlilik bosuna mi sunnet

0|0
    0|0
  • Tabiki oynar. Her iki kisi de birbirlerine bazi hakli kurallar koyar ve hayatlari düzene girer

0|0
    0|0
  • Sorumluluk sahibiydeniz yaşamayı becerirsiniz evliliği. Ama sorumluluk yoksa gümler evlilik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Tek başıma yaşamaya başladığımda düzene koydum. Bir şeylere tek başına göğüs germek, evi tek başına çekip çevirmek, faturalardan, evin ihtiyaçlarından sorumlu olmak, bir yandan kendine, bir yandan sevdiklerine, bir yandan eve vakit ayırmak zorunda olmak organize olma becerisini geliştiriyor.

0|0
    0|0
  • Bunun için evlilik şart değil, o kişiye bağlı ama evlilik sorumluluklar yüklüyor insana tabii. E bu da biraz düzenli hayatı gerektiriyor.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin düzene giriyor ama kadınların iki yakası bir araya gelmiyor. Özellikle çalışıyorsa.

1|0
    0|0
  • Oynar ama çok farklı bir düzen düzensizlik oluşabilir olsun yinede ben evleneceğim :D

0|0
    0|0
  • Bence oynuyor

0|0
    0|0
  • Bence evlilik bir insanin hayatini duzene sokar. Ben boyle dusunuyorum. Sonucta bekar bir insanın bir sorumlulugu olmuyor. Kafasina estigi gibi davraniyor. Ama evli insan oyle degil. Her konuda bir duzen mumkun.

0|0
    0|0
  • Evlenince hayatına evlendiğin adamı değil onun sülalesini de alıyorsun ne düzeni nerde çokluk orda bir şey demişler

0|0
    0|0
  • Benim hayatım düzenli yeteri kadar. Evlenince düzensiz olurum

0|1
    0|0
  • Niye bekarlarin ki düzensiz mi ki :D

0|0
    0|0
  • Bence onemli

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bir düzen olur hayatında

0|1
    0|0
  • Hayır planlı programlı olduktan sonra böyle bir şeye gerek kalmıyor

0|0
    0|0
  • Koymaz.

0|0
    0|0
  • Tabiki büyük sorumluluk altına giriyosun

0|0
    0|0
  • İyi bir evlilik koayt

0|0
    0|0
  • Biraz manyak olduğum için zaten benim hayatım sürekli bir düzendeydi aslında. Manyaklık işte

0|0
    0|0
  • Evet ya cook isterim

0|0
    0|0
  • İki tarafta karakterliyse yoksa tırt

0|0
    0|0
  • Hayır bozar.

0|0
    0|0
  • Bence çok büyük

0|0
    0|0
  • Hayatımın bitmesinde büyük rol oynar

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...