Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için ne yapardınız?

Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için ne yapardınız?

Güncellemeler:
1ay Tüm kötüleri yok edebilmek gibi bir yeteneğimiz olsaydı keşke diye düşünmekteyim. Bunu düşünmek yanlış olabilir fakat, ülkemiz ve hatta dünyamız o kadar bozuldu ki, her gün kötü olaylar yaşıyoruz. Düzene ve iyi insanlara ihtiyaç var. Umarım daha güzel bir gelecek olacak.

1|1
21|5

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere tek başına yapılacak bir şey değil. Tek başıma nasıl bir iyi hale getirebilirim? Benim istediğim dünya tek başına yapılacak bir şey değil. İnsanlığın yapabileceği şey. Savaşın olmadığı, Adaletli, Doğanın kirlenmediği, Bütün ülkelerin birbirleri sevmesi böyle bir dünyayı tek bir kişi düzeltemez.

0|1
    0|0
    • 1ay

Haklısın, kimsenin öyle bir konuşma yaptığı yok zaten. Birlik ve beraberlik olursa, dünya iyi olur. Ama, bunun temelini atacak insan gerekiyor. Bir kişi yapamayabilir belki ama, aracı olur.

• 1ay

Aynen birlik olunması lazım.

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm savaş teknolojilerini yasaklardım. Bütün kötüleri batıya iyileri doğuya ayırırdım. Ve aralarında asırlarca savaş yaşanmaması için sağlam düzen bırakmaya çalışırdım. Avrupayı iyiler ve kötüler arasında çıkabilecek savaş tehlikesine karşı dünyanın en büyük savaş sahası olarak boş bırakırdım. İyi fakat hristiyan olanlara iyi fakat yahudi olanlara iyi fakat diğer ırklara da devlet kurmaları için eşit toprak paylaşımı yapardım. Banka kurulmasına asla izin vermezdim. Çünkü herkesin kredi kartı var ve borcu olmayan yok gibi. KDV dışındaki vergilere son verirdim. Herkese ev sahibi olma imkanı tanıyıp konut bakımından kiracılığa son verirdim. 70 yaş üstü insanların ve var ise astım koah kalp tansiyon hastalarının elinden ehliyetlerini elinden alırdım. Yer yüzünden yer altına gökdelen misali çok katlı mezarlık modelini zorunlu kılar memleketin en güzel yerine mezarlık yapılmasına müsade etmezdim. Avm'lerin sanayi yeni üretim bölgelerinde kurulmasını zorunlu kılardım. Apartman veya kulelerde ticari kompleks modelini yasaklardım. 😂😂😂😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• polıtıkayı kadınlar uzerıne kurardım. dunyayı yonetenler kesınlıkle kadın olmalı. <3

0|1
    0|0
  • İnsanların kalbine yeniden merhamet ve sevgi koyardım...

0|1
    0|0
  • ulaşabildiğim herkese sevgi gosterirdim şu an elimden geldiği kadar ogrencilerime hayvanlara insanlara sevgi gosteriyorum ve gerçekten ise yariyor

0|1
    0|0
    • 1ay

Tebrik ediyorum sizi hocam. Bende öğretmen olma yolunda ilerleyeceğim. Yeni nesil öğretmenlerin ellerinde.

• 1ay

Yazık.. Üzüldüm sizin için. Maalesef, bu ülkede, şu anda bizi yönetenler yüzünden torpil olayları çok fazla. Bende Türkçe öğretmeni olmak üzere üniversite sınavına hazırlanıyorum. Umarım en kısa zamanda gönlünüzce olur her şey.

• 1ay

inş Allah teskr ederim.. aynen dedgnz gbi malsf eskiden de olurdu ama bu kadar apaçık değildi simdi kimse kimseden cekinmyor açıkça trpl veriliyor.. inş. Allah sizde olrsnz hayrlisysa iyi günler

• Çok şey

0|1
    0|0
  • Öğretmen olup ulu önderimiz Atatürk gibi birisi yetiştiririm. Herşey daha güzel olur.

0|1
    0|0
  • kürtleri arapları ermenileri yahudileri ve sırpları katlederdim.

0|1
    0|0
  • Imkan olsa savaslari önler zengin olsam evsizlere yardim eder iyi bir nesil yetistirmek icin ogretmen olmak isterdim.

0|1
    0|0
  • İnsanları öldürürdüm

1|1
    0|0
  • Uğraşmazdım. Kendimi iyi hale getirirdim. Bana dünya değil kendim kalacak. Eh tabi nesillerimizin refahı için evlatlarımı iyi yetiştirmeye çalışırdım. Elin çocuklarının başlarını ağrıtmasınlar, kimsenin başına bomba yağdırmasınlar.

0|1
    0|0
  • Insanlıği hatirlatmaya calışirdim. Yapiyorumda

0|1
    0|0
  • İnsanları öldürürdüm.

0|1
    1|0
  • Neler yapmazdımki

0|1
    0|0
  • adanadaki vatandaşlarımız ne yiyip ne içiyorsa bütün dünyaya ondan dağıtırdım

0|0
    0|0
  • Güzellik yarışmalarında ki soru.😂

0|0
    0|0
  • Her ülkenin sınırlarına geçilmesi mümkün olmayan engeller konulsun isterdim. Başkalarının topraklarına zenginliklerine odaklanmasınlar tek dertleri kendilerini geliştirip halkını refaha ulaştırmayı sağlamak olsun diye

0|1
    0|0
    • 1ay

Kesinlikle, cok haklısın. Ülke sınırlarına duvar örülmeli.

• Butun kotulerin ölmesini ve yerine bir sürü kediler ve nesli tukenen hayvanlarin gelmesini isterdim

0|1
    0|0
  • Dinleri kaldirirdim.

0|0
    0|0
  • Amerikalıları, Yahudileri ve arapları katlederek yok ederim.

0|1
    0|0
  • Dümya nüfusunu yarıya indirirdim.

0|1
    0|0
  • ben iyi olayım gerisi umrumda değil

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Beyin sizler i yok ederdim. Kötüler de olsun
    .. ve küresel ısınmayı tetikleyen faktörleri engellemeye çalışırdım. Bol bol ağaç dikerdim

0|0
    0|0
  • dunya nufusu 500milyona getirirdim ilk oncelikle

0|0
    0|0
  • Önce iyiliğin tanımını yapmak gerekirdi. Birine göre iyi olabilen öbürüne göre kötü olabilir çünkü.

0|0
    0|0
  • Alayını Hacklerdim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...