İntihar eden bir ergen sehitlerden dahami degerli?

Beyler o kadar sehit oluyor kimsenin taktigi yok. Ergenin teki kiz icin facebookta canli yayinda kendini vuruyor herkes bvh cok uzuldum falan sisman. Valla cok gerizekali milletiz. Ayrica can sikintisindan intihar etmek bile kiz icin intihar etmekten mantikli.
Rumuz:3 kere intihar girisiminde bulunmus biri.(Ama kiz icin degil)

1|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Psikopat_hatun diyor Kİ öok haklısın helal olsun herkes sen gibi düşünse ne olur sanki prim için yaptığı çok belli bir kız için intahar ediyo herkes konuşuyo daha yeni hakkari'de şehit verdik 8 tane hani nerde unutuldu gitti... Bende bunu intihar girişimine kalkan kız olarak (psikolojik sorunlar) ve asker yareni olarak yazdım çok gücüme gidiyor askerlerimizim değerinin bukdar süşük olması

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Çok Gereksiz bence de.. Vatan için ölen yüzlerce binlerce şehit varken kız uğruna intihar edenin dikkat çekmesi.. Rezillikten başka bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Iste bizim insanimiz böyle evli ciftler kocasini sehit veririrken , bazilari yok ibrahim kutluay karisindan ayriliyor kotumu sizce bilmem ne bosun boşu sorular soruyolar.

0|0
    0|0
  • Kusura bakma da her gün intihar eden bir insan görmüyoruz. İnsanların şaşırması, üzerinde konuşulması gayet normal.

0|0
    0|0
  • İntiharın her türlüsü mantıksız. Bunu şehitlerle kıyaslamanı doğru bulmadım yorumunda yanlış en azından bu yorumu senin yapman yanlış

0|0
    0|0
  • Ben sıkıldım hep aynı haberler ha üzülmedim mi üzüldüm allah bize aynı şeyleri yaşatmasın da şehitlerimizi tartışan kimse yok

0|0
    0|0
  • Çünkü intihar daha dikkat çekici. Alışıldık bisey degil.

0|0
    0|0
  • Sehitlerimiz bas tacimizdir onlara olan uzuntumuz daha fazla

0|0
    0|0
  • Ben de anlamış değilim, salak salak gündemler

0|0
    0|0
  • Nasil degerli olurki kasdi olarak yapiyo hemde ugruna degmeyecek bir insan icin yazik ya

0|0
    0|0
  • Çok haklısın

0|0
    0|0
  • Devletun bile
    Askerler ölmek maas alir diyen bakani oldukca
    Camilerde selalar okunmadikca
    Zenginlerin cocuklari bedeli
    Fakirlerin cocugu sehit oldukca
    Bu ulkeni sehitleri anca ailelerinin biz gibi duyarli vatandaslarin yuregini yakar

0|0
    0|0
  • Yazik yaa kizida dusunuyorumda kendini sucsuz olsa bile suclu hissediyirdur belki pfff

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• ne demiş üstad neyzen tevfik :

Bir karı için değer mi hiç bütün bunlara, her taraf a... m.. cık dolu mala iyi vurana

0|0
    0|0
  • Onu 3 5 asker öldü diye meclisi mi toplayacagız dalga geçercesine ben de sehit olmak istiyorum diyenlere sor hergün sehit haberlerinin gelmesine bizi bu acılara duyarsızlastıranlara sor aslan

0|0
    0|0
  • degil

0|0
    0|0
  • evet maalesef guzel bir konuya denk geldin. Bir tarafta vatan saolsun diyip ölen bir tarafta kimse inanmadi onun icin olecegimi diyen. cok garip cok sinir bozucu. bazen uniformayi atip gidesim geliyo

0|0
    0|0
  • bence her insan değerli

0|0
    0|0
  • saçmalık gülüyorum o garibanlara

0|0
    0|0
  • İntihar şeytanın en sevdiği hiledir. Şehit ile intihar eden asla kıyaslanamaz.

0|0
    0|0
  • Sonuçta can gitti sehitte insan oda insan

0|0
    0|0
  • intihar edene üzülmem hatta bence gömmeyin yakın gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...