İs yerinde temizlik günü varmış?

Muhasebeciyim ise başlayalı henüz 1 hafta oldu cumartesi günleri temizlik günüymüş muhasebe sorumlusu kadın dip köşe temizlik yaptırıcam size diyor işyerinin temizlik görevlisi var zaten niye biz yapıyoruz ki toza karsı alerjim var masayı bile ıslak mendille siliyorum bende dahilim ama milletin pisliğini ben niye yapayım

Güncellemeler:
1ay Mutfak bile pislik icinde kokuyo tencereler yağlı caycının ici sapsarı su ısıtıcısının ici kireç bağlamış
1ay Odanın kapısı kilitli oluyo muhasebeden sorumlu 6 kisi var ve biz cumartesi gunu 5e kadar çalışıyoruz bu saatin yarım saati temizlik yapılıyo muhasebe sorumlusu kadın cumartesi gelmiyor ama atıp tutuyor

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı olay bizde de oldu hatta bende muhasebeciyim ama 1 seferliğine yaptım, zaten bahçeyi bir de kendi masamı sildim o yani :p tabi sürekli her hafta yaptırıyolarsa itiraz etmen lazım. Kabul ettiğin anda herşey biter, ya başta yapmayacaksın ya da sesini çıkarmayacaksın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İsyan et
    İtiraz et
    Greve git
    Boykot et
    Anayasa Mahkemesine taşı mevzuyu 😂

0|0
    1|0
  • itiraz et eğer orda zaten o görevi yapan kişi varsa mazeretinde varmış zaten ama fazlada bir şey diyeem her yerin sisitemi farklıdır olmazsada bırakırsın başka işmi yok zaten yeni girmişin

0|0
    0|0
  • Açık açık söyle o zaman. Çekinme. Toza karşı alerjim var de. Veya ıslak aşamasını ben yapayım de.

0|0
    0|0
  • sıkayet ederım senı de o masayı yalatırlar ona senın ısın degıl o

0|0
    0|0
  • Bence karşı çık.

0|0
    0|0
  • alerjin varsa astım krizi geciriyo gibi yap kurtul

0|0
    0|0
  • Saçma bence öyle şey mi olur ya.