Eşek Şakasına Maruz Kaldınız Mı veya Birine Yaptınız Mı?

İşten gelirken radyoyu açtım dinliyordum, dj yabancı bir ülkede yapılan bir eşek şakasından bahsediyordu. Adamın teki karısına şaka yapmak için kendini tavana asmış, bunu gören karısı çığlık atıp bayılmış. Bu arada ip kopmuş adam yere düşmüş. Bunun üzerine içeri komşusu gelmiş, adamı tekmelemiş canlandığını düşünüp korkudan ölmüş :D

Ben eski işyerimde iş arkadaşıma yapmıştım, sırt sırta çalışıyorduk o ayaktaydı biriyle konuşuyordu, tam oturacakken sandalyesini çekmiştim tutacaktım ama elim mahrem bir yerinde gelecek diye onuda beceremedim laps diye yere düştü :D tee diğer taraftan müdürler geldi ne oldu diye, ben patlıcan gibi oldum o an :D

Sizinde var mı böyle anılarınız?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir arkadaşımı kefenleyip karanlık odaya yatırdılar. Benide sana surprizimiz var diyip kandirdilar. gozlerimi bağladılar. Beni Odaya sokup kapıyı kapattılar. Gözlerimi açinca yerde bembeyaz kefene sarılı birinin yattığını görünce sinir krizi gecirmistim. Ama sonra Şakayı yaptıklarına pişman ettim.

0|1
    0|0
    • 1ay

Off iyimiş bu da baya :D sen ne yaptın, nasıl aldın öcünü

• 1ay

Seri düşünmek lazım 😂😂 sakinleştikten sonra böyle bir şey yapmak istedim. Ve çokta iyi oldu.

• 1ay

Ava giden avlanır misali olmuş :D

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım balkonda donumu indirmişti

0|1
    0|0
    • 1ay

ahahah :D çok muallak bir saate denk getirmemiştir inşallah :D

• 1ay

zaten. bneliğine yapıcan :D

• 1ay

Biraz tembel bir ogrenciysen aldığın risk bu kadar oluyir :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana ketçap sıkmışlardı 😭😭

0|1
    0|0
    • 1ay

bildiğin boşalttılar üstüne heralde :D

• 1ay

Aynen 😂 Her yerim yüzüm falan ketçap oldu

• 1ay

ya o ketçap lekesi de çıkmıyor lanet olası, geçende de arkadaşımla bir cafeye gittik patates kızartması falan aldık ufak ketçap paketleri olurya ucunu az açmış sıktığı gibi üstüm başım ketçap olmuştu, bir de beyaz tişört giymiştim o gün :D

• Eşeklerle takıldım

0|1
    0|0
    • 1ay

biraz daha açarmısın yanlış anlamalara sebebiyet vermeyelim :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Eşşek şakası yapması için kimseye taviz vermiyorum.

1|1
    0|0
  • Yabanci bir videoda adamin ickisine uyku ilaci katip bobregini almis gibi kuvete koymuslar hereyerinede hortum baglamislar cok basariliydi

0|1
    0|0
    • 1ay

evet baya iyidi, onları biliyorumda sen yaptın mı veya sana yaptılar mı :)

• 1ay

Ne yaptim ne yapan oldu

Yükleniyor...