Beni kimse sevmiyor. Anlaşamıyorum sınıfındakiler herkez bana sevmediğini söyledi ne yapacağım?

bizim sınıfta bir oğlan var arkadasima çıkma teklifi etti arkadassim istemedi bende dalgasına dedimki kanka sen bu çocuk la çıkarsan ben senle konuşmam dedim sonra ece de aynisini dedi çocukta ezigin teki sonra bu arkadaşlarına demişki benim yüzünden kankamla çıkamamisb o yüzden bütün sınıf onu sevmiyo kavga ediyo demis böyle demeden once de herkez saf saf davranıyordu tersliyodu sonra onla konuştuk dedi ben dedim diye konuştuk baya arkadaşım var fatma diye demiski o çocukla yanındakilere ozgeyi seviyonuzmu demiş herkezde yok demiş 10 kisi Cidden biktim nasil ağladım sinirden Gözlerim kipkirmiz Sonra e*** diye kızla kavga ettik laf dalaşı gibi sonra bütün kızlar bana dalaşmaya başladı kızda demişki bende sevmiyom onu sevmiyom diye Ama kız çok ters konusuyo mesela yanlislikla çarpsan nasil abartiyo Bagiriyo Sürekli kiz buyukleniyo O oğlan herkese [Hakkımda laf etmiş Bide o kız herkese düşman etmiş beni Sırayı çek diye bagiriyo durtup en ondede degilim Sürekli dalasiyo Eğer ters ters konuşursa Napiyim Napiyim çok kötüyüm ya dışlaniyorum sınıfta bana ters davranincada bisey diyemiyorum napayım lütfen herkez benden nefret ediyo bende kendimden nefret ediyorum kimseyle iyi değilim ben bu kıza ve arkadaşlarına nasil davranıyim herkez benle ugrasiyo arkadaşım alttan al diyo nasil alıyım yoksa alttan almayımmi?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• İllaki birileri seviyordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ortaokul falan mı

0|0
    0|0
  • Üzülme bu kadar değmez Üzülme ne doğal davran Buda Gelir Buda Geçer

0|0