Kadınların birliktelik sonrası illa pişman mı olması lazım?

Sitede bir erkek ilk kez ilişkide son evreye geçeceğini söyleyince kimse bir şey demezken kızlara hep pişman olacaksın, evlenmeyi bekle falan deniyor.

Neden pişman olsun arkadaş? Bir zar parçası o kızın hayatını etkiliyorsa öyle hayat olmasın zaten.

Toplumuz bu konuda neden ikiyüzlü?

0|0
13|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yawrum sorun zara degil zarı saglam olup ağzın dan kaç kere hamile kalan kız var dimi önce insan dürs olucak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu düşünce varsa Türkiye'ye hoşgeldin demektir, aslında geri kafalılık demicem çünkü yaşlı insanı ve genç insanı ayırıcam bizim yaşlı insanımız normal sevmek kelimesini bile 'seviştik' olarak kullanır bu çok normal gelir ama şimdi ki nesil o 'seviştik' kelimesini alır ne anlamlara çekerler aslında bilmezler ki onun nasıl bir sevgi olduğunu çünkü o bahsettikleri zar kadar beyinleri bile yoktur. Erkekler herşeyi zevklerini alarak yaparlar kızlar ise güvenlerini yitirdikleri zaman anlarlar neyin ne olduğunu. Ülkemiz de milyonlarca tecavüz olayı var sadece protesto ediliyor başka birşey yok hatta o zaman bile kadını suçluyorlar kıyafetinden dolayı. Bu ülkede ne zaman erkeklerin beyninde ki zar patlarsa kadınlara o zaman özgürlük gelir!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • toplum baskısı bunun bir tersi de bazı ülkelerde kızlığını lisedeyken kaybetmeyen kızlarla diğer kızların dalga geçmesi.
    hayat böyle garip işte

0|0
    0|0
  • Kızlar birlikte olunca fahişe erkek olunca milli oluyor

0|0
    0|0
  • Sonuçta hayatı kararacak olan kız tarafı olur genelde.

1|0
    1|0
    • 1ay

Ulan niye hayatı kararsın ya?

• 1ay

Mesele sadece zar değilki... insan evleneceği ve ona Dünyam diyeceği kişiyi el değmemiş ister kendini başkalarıyla paylaşmış bir kıza kimse ciddi anlamda bakmaz.. bakanlar vardır tabi genellemede yapmayalım.

• 1ay

Konu bu olsaydı erkekler üzerinde de bekaret baskısı olurdu.

• Pişman olmaz. Hatta ne kadar çok yaşarsa o kadar çok mutlu olur.

0|0
    0|0
  • Because of cahilizm

0|0
    0|0
  • orası öyle iki taraflı düşünmek lazım

0|0
    0|0
  • O zaman sen herkese ver tamam mı zevkine bak

0|0
    0|0
  • Pişman olur geneli.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu sadece Türkiye'de oluyorsa sorun kadında değil toplumun tutumumdadır ve değişmesi ve değişmesi gerekir.

Kızlar Ne Diyor 12

• Pismanlik mi yoo hiçbir zaman bir kişinin bana böyle bir şey demesine izin vermedim 😊 bu beni ilgilendirir ne ailemi ne de bir başkasını benim bedenim sadece beni ilgilendirir evlendiğim zamanda aynı şekilde 😊 soruya gelecek olursak pişman oldum mu Yooo asla hiç 😉

0|0
    0|0
  • Bizim için önemli olan bir takım manevi değerler var bunun dışında ileride ki zamanlarda evlilik kararı alındığında tartışmalara belki de ilişkinin bozulmasına yardım eden şeyler bunlar zar bizim için çocukken hasta olmamamız için var olan bir şey pek bir değeri yok sonrasında ama manevi olarak çooook değerli

0|0
    0|0
    • 1ay

Manevi olarak değerli olmamalı. Değer değil o, etiket.

• 1ay

Ben erkek olsaydım bakire bir kızla evlenirdim misal bana dert olurdu şimdide bakir erkek isterim içime dert olur bu çünkü bunlar benim için önemli hem bizim kültürümüz buna önem verir din olarakta günah hem

• Geri kafalı, kadın ve erkek arasında ki eşitliğe inanmayan, erkek her şeyi yapar ama kadın yapamaz, kadın yapınca o*ospu erkek yapınca adam olduğu düşünülen bir toplumda yaşadığımız için bu ve buna benzer zeka seviyelerini ulu orta seren insanlar ve yorumlar olacaktır.

0|0
    0|0
  • Çünkü hala geçmişimizdeki kültüre bağlıyız. Tamam kültür önemli ama bazı konularda ilerlememiz gerek artık ki millet rahat yaşasın. Ama bunu önce kadınların anlaması gerek. Ülkemizde kadın dayanışması kesinlikle yok herkes fesat ve kıskançlık içinde. Bir kızın ifşa durumunda örneğin onun yanında olmak varken ya da benim cinsim bu, size ne diyemedikten sonra ahanda tüm kızlar pişman olur, olsunlarda. Hak ediliyor bu durumda.

1|0
    0|0
  • Öylesine bir ilişki yaşicaksan yani aşk vb. Duygular yaşamicaksan pişmanlık duygusuna gerek kalmaz sadece zevk duygusu olur

0|0
    0|0
  • Pişman olmadim.

0|0
    0|0
  • Toplum boyle.. Kurallara istemesekte uyuyoruz başka ülkede yasama sansmz varsa söyleyin bizde gidelim

0|0
    0|0
  • ah bende bir anlasam

0|0
    0|0
  • Bu yüzden kadınlar o tür erkeklere karşı hiçbir zaman dürüst olamayacaklar

0|0
    0|0
  • Tesettürde ilk ayet bizden önce erkeklerin göz kapaklarına indi her iki cins içinde eşit tepki olmalı

0|0
    0|0
  • Çünkü toplumumuzda zarsız kız alınmaz. O.. dur o.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu zihniyette insanların sayısı o kadar çok değil artık

• Evet knk

0|0
    0|0
Yükleniyor...